Ziraat Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ziraat Bankası tam olarak 1863 senesinde Ahmet Şefik Mithat Paşa tarafından kurulan Memleket Sandıkları ile faaliyete geçmiştir. Birinci Dünya Savaşından sonra ülkemizde yer alan tüm banka şubeleri Yunanlıların İzmir’de oluşturdukları ‘Ziraat Bankası İdare Merkezine’ bağlanmış ve TBMM’nin açılması ile birlikte tüm şubeler Ankara’daki şubelere bağlanmıştır. Günümüzde hala faaliyetlerine devam etmekte olan Ziraat Bankası bireysel, girişimci ve kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde şube açan Ziraat Bankasının birçok ATM’si mevcuttur. Türkiye’de en çok müşteriye sahip olan banka olma özelliği taşıyan Ziraat Bankası müşterileri için sunduğu düşük faizli konut, ihtiyaç, taşıt kredileri ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün müşteri sayısını arttıran Ziraat Bankası yıllardır verdiği hizmet ile en çok güvenilen bankalar arasında yer almaktadır. Eğer siz de Ziraat Bankası müşterisi olmak istiyorsanız Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında müşterileri ile irtibata geçen Ziraat Bankası çağrı merkezi, üyelerinin sorunlarını ve problemlerini dinleyerek onların sorunlarını çözmeye çalışmaktadır. Bankanın çağrı merkezini arayarak düzenlediği kampanyalar ve fırsatlar hakkında daha geniş bir bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kaybolan kredi ve banka kartlarınız için de Ziraat Bankası iletişim numarasını arayarak, bankanın personellerinden yeni kart talebinde bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 220 00 00

444 00 00

Ziraat Bankası İletişim Formu


Arama Terimleri: Ziraat Bankası irtibat telefonu, Ziraat Bankası iletişim numarası, Ziraat Bankası telefon numarası, Ziraat Bankası çağrı merkezi, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri, Ziraat Bankası canlı destek, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi, Ziraat Bankası şikayet hattı,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*