Zara Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numaraları

Zara Giyim ve Aksesuar Markası

Zara, geçmişten günümüze kadar gelmiş zaman zaman değişen popüleriteye rağmen asla yenilikçiliğini ve vizyonunu bozmayan ender markalardan biridir. Yazımız da Zara müşteri hizmetleri ve iletişim numaralarına ulaşabileceksiniz. Ana merkez üssü İspanya olan Zara’ nın çeşitli giyim modellerinden, aksesuarlarına kadar bir çok ürün modeli bulunmaktadır. Tarihler 1975 yılını gösterdiğin de  Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera isimli kişiler tarafından kuruldu. Türkiye’ de genellikle büyük alışveriş merkezlerinde görebildiğimiz Zara’yı maalesef her ilde bulabilmemiz mümkün değil.

Zara Müşteri Hizmetleri

Alışveriş merkezlerinde ki yoğun rekabet ortamında bile ayakta kalan ünlü giyim markası Zara’nın bir de online satış sitesi bulunmaktadır. Buradan da yine müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Aynı zaman da çalışma saatleri ve irtibat numaraları gibi bilgilere de aşağıda ki bilgilendirici metinler vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Zara dünya üzerinde ki en büyük giyim şirketlerinden biridir. Hatta öyle ki en iyi ilk 3 giyim markası bile diyebiliriz. Aynı zaman da istatistikler gösteriyor ki ; Son yıllar da yapılan istatistiklere göre dünya genelin de 90 ülkede 2200 den fazla mağaza ile aktif durumdadır.

Keza Türkiye’de de durumlar pekte farksız değil. Çünkü Türkiye’de de toplam 37 adet mağazası bulunmaktadır. Ayrıca her geçen gün de artmaktadır. Zaranın mali değeri net olarak 16.72 milyar Euro dur. ( Bu istatistik 2013 yılına dayanmaktadır. )

Zara Müşteri Hizmetleri Numarası ( Online Siteler İçin ) 

444 59 52 (Telefon tarifenize göre ücretlendirilir)
0 800 211 10 02 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama)

Yukarıda yer alan numaralar için Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 19:30’a kadar, Cumartesi saat 10:00’dan 16:00’ya kadar ulaşım sağlanabilmektedir.

Zara Canlı Destek ( Online Satış Sitesi İçin ) 

Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 19:30’a kadar, Cumartesi saat 10:00’dan 16:00’ya kadar açık durumdadır.

Zara İletişim Maili – İrtibat E-postası 

contact.tr@zara.com 

Zara Müşteri Hizmetleri ( Mağazalar İçin ) 

444 30 76 (Telefon tarifenize göre ücretlendirilir)
0 800 211 01 31 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama)

Pazartesi Cuma arası saat 10:00’dan 19:30’a kadar, Cumartesi saat 10:00’dan 16:00’ya kadar ulaşılabilir.

Zara Çağrı Merkezi ( Mağazalar İçin ) 

444 30 76 (Telefon tarifenize göre ücretlendirilir)
0 800 211 01 31 (Sabit telefonlardan ücretsiz arama)
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Zara Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

3 yorum

  1. İzmir Hilltown Furkan Bey bugün sizin gibi işinin sorumluluğunu bilen ve müşteri ile ilginize hayran kaldım,Zara bence sizin gibi bir çalışanla olduğu için kendisini şanslı hissetmeli yolunuz başarılarınız ve güler yüzünüz daim olsun çoook teşekkür ediyorum ilginiz için.

  2. ben 9 ay önce Zara mağazadan mont aldım dikişi açıldı ben mağazaya gitim bana fişini sordu o fiş bende olma şansı yok ben aldığım tarih ve günü saati biliyorum ama fiş yok bana yardımıcı olun lütfen ben Zara müşterisiyim ve böyle olunca insan üzülüyor
    Aldığım ürün üretici hatası ve yanıt böyle olunca insan üzülüyor Zara dan kıyafet alıyoruz ürünün arkasında durmaması insanı çok üzüyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*