YouTube İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

YouTube İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Dünyanın en çok ziyaret edilen video paylaşım ve izleme sitesi olan YouTube hakkında ne kadar çok bilgi biliyoruz? YouTube’un iletişim, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numaraları hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

YouTube

Kuruluşunun çok sıradışı olduğu günde milyonlarca videonun yüklendiği, milyarlarca video izlenimin yer aldığı efsanevi video barındırma sitesi YouTube 3 tane eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kuruluş yeri olarak  San Bruno, Kaliforniya eyaletinde bulunan sitenin kuruluş tarihi ise 15 Şubat 2005 tir. Zamanında Türkiye’ de kimi zaman bazı sansürlere de maruz kalan YouTube tüm zorluklara ve engellere karşı günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

Kimi zaman en sevdiğimiz filmin fragmanını, kimi zamansa sevdiğimiz müzikleri kliplerini izlemek için ziyaret ettiğimiz YouTube, Google tarafından satın alınmış bir şirkettir. Google’ un ürünleri klasmanında yer alan YouTune devasa bir video barındırma sitesidir. Bünyesinde milyarlarca videoyu barındırıyor. Aynı zamanda ülkemizde çok büyük bir rağbet görmesinin diğer bir sebebi ise kullanıcılarına yükledikleri videolar sayesinde para kazandırma seçeneği sunması şüphesiz.

YouTube İletişim ve Çağrı Merkezi

Diğer bir nokta ise, kullanıcıların çoğu zaman yükledikleri videolardan çeşitli engellere takılmasıdır. Zira YouTube gizlilik politikasında bunu açıkca belirtmiştir. Herhangi telifli videoları yüklemek yada kesitleri yayınlamak YouTube’a göre yasaktır. Dolayısı ile birçok kullanıcı yetkili birilerine ulaşıp dertlerini anlatmak istiyor fakat bunu başaramıyor. YouTube ‘ a ulaşmak için yine Google ürünü olan ” Yardım Merkezi ” ve ” YouTube Forumları ” kısmından sorularınızı konu oluşturarak sorabilir, ilgili alanlarda yetkili veya çok uzman kişilerce sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aldığınız yorumlar veya cevaplar hala siz tatmin etmiyor ve siz direk tam yetkili biri ile görüşmek istiyorsanız maalesef bu noktada ulaşabileceğiniz bir telefon numarası bulunmuyor. Bunun için ilgili yardım merkezlerinde ki konuları sonuna kadar inceleyip en son takıldığınız yerin ulaşılamaz bölümünden iletişime geçmelisiniz. Ortalama 3 iş günü içerisinde kayıtlı olduğunuz mail adresinize gelecek e posta ile direk tam yetkili birileri ile konuşabilirsiniz. Ancak o şekilde tüm dertlerinizi anlatabilirsiniz.

Youtube İletişim Mail Adresleri
copyright@youtube.com
Youtube iletişim ve müşteri hizmetleri faks numarası
+1 650 872 8513

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
YouTube İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*