Youtube Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sosyal medya araçlarının en büyükleri arasında yer alan Youtube, 3 Paypal çalışanı tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Youtube, video yükleme, barındırma ve izleme sitesidir. Kısa süre içerisinde yükselen bir trend haline gelen Youtube, Google tarafından satın alınarak gelişim ve değişim sürecini oldukça hızlandırmıştır. Youtube üzerinde bir kullanıcının eklediği videolara erişip bunları izleyebilir, paylaşabilir, yorumlayabilir, beğenip yada beğenmediğinizi ifade eden butonlara tıklayabilirsiniz. Youtube’a yalnızca internet sitesi üzerinden değil; IOS ve Android işletim sistemlerine sahip olan cep telefonlarınızdan da kolayca ulaşabilirsiniz.

Youtube üzerinde genellikle bireysel kullanıcıların oluşturmuş olduğu kanallar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra büyük ve köklü yayın kuruluşlarının, medya şirketlerinin de onaylı kanalları bulunmaktadır. Günümüzde Youtube’yi gelir kapısı olarak gören kullanıcılarda mevcuttur, kaliteli içerik üretip; bunları kanalına ekleyerek izlenme ve paylaşımı ile hayatlarını devam ettiren bir çok Youtuber yani fenomenler bulunmaktadır. İsteyen her kullanıcı Youtube üzerinden kanalını oluşturabilir; site üzerinden yada mobil uygulama üzerinden video yükleyebilir bunları düzenleyebilir ve gizlilik ayarlarını dilediği gibi değiştirebilir.

Youtube’a ulaşabilmek için bir çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır.

Fakat aşağıda belirtmiş olduğumuz mail adresi ve Faks numarası üzerinden Youtube’ye ulaşabilir; üyeliğiniz yada kanalınız ile ilgili tüm sorun, soru, görüş ve önerileriniz iletebilir; aynı zamanda bilgi talep edebilirsiniz. Mail üzerinden sorununuzu açık ve net bir şekilde dile getirmeniz halinde mutlaka tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Youtube İletişim Kanalları

Youtube E-Posta Adresi
copyright@youtube.com
Youtube Faks Numarası
+1 650 872 8513

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Youtube Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*