Yemek Sepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yemeksepeti İletişim Numarası

Yemeksepeti Türkiye’de kurulan ilk online yemek sipariş sitesidir. Yemeksepeti, ülkemiz içerisinde toplam 67 şehire ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde anlaşmalı olduğu yaklaşık 12.000’den fazla restoranların tüm menülerini online olarak görüntüleme şansı sunan ve sipariş verme imkanı sağlayan bir sitedir. Yemeksepeti yaklaşık olarak 6 milyon kullanıcısına hizmet vermektedir.

Yemeksepeti Üzerinden Nasıl Sipariş Verebilirim?

Yemeksepeti internet sitesi üzerinden yada IOS ve Android mobil uygulamalarına giriş yaparak, üyelik oluşturumanızın ardından bulunmuş olduğunuz lokasyonun yakınında ki tüm restoranları görüntüleyebilir, dilediğiniz restoran üzerinden siparişini verebilirsiniz. Yemeksepeti üzerinden vereceğiniz tüm siparişler ilgili restoran’a 1 dakika gibi kısa bir süre içerisinde iletilmektedir. Ortalama servis süresi 20 ila 50 dakika arasında değişmektedir.

Yemeksepeti Çağrı Merkezi İletişim Hattı

Yemeksepeti sitesi yada mobil uygulamaları üzerinden sipariş işleminizi tamamladıktan sonra, canlı destek kısmına tıklayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilir, siparişinizi değiştirebilir yada siparişinizi iptal edebilirsiniz. Yada canlı çağrı merkezi hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yemeksepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yemeksepeti Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 5 445
Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
info@yemeksepeti.com
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Yemeksepeti Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

YORUM YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*