Yapı Kredi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yapı Kredi bankası tam olarak 1944 senesinde kurulan bir bankadır. Türkiye’nin ilk özel banka özelliğini taşıyan Yapı Kredi, Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. Daha sonra bankanın borçları nedeni ile %51’lik hissesi Koç Holding’e satılmıştır. Türkiye’nin en büyük dördüncü bankası olma özelliğini taşımaktadır. Müşterileri için oluşturduğu düşük faizli kredi kampanyaları ile 10 milyondan fazla müşterisi olan Yapı Kredi günümüzde hala çalışmalarına kesintisiz olarak devam etmektedir. Kaliteli bir hizmet vermeyi amaç edinen Yapı Kredi bankası, bireysel, kurumsal, KOBİ ve ticari alanlarda hizmet vermektedir. Birikim mi yapmak, ev satın almak ya da kredi çekmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği bankalar arasında yerini alan Yapı Kredi aynı zamanda internet şubesi ve mobil uygulama üzerinden de üyelerine hızlı ve zaman kazandırıcı hizmetler vermektedir. Eğer siz de bankanın müşterisi olmak istiyorsanız ve Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayarak bunu dile getirebilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Her geçen gün şube sayısını arttıran Yapı Kredi’nin toplamda 925 şubesi olduğu bilinmektedir ayrıca dört binden fazla ATM’ye sahip olan bankanın 18 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Eğer bankanın bir müşterisi iseniz banka hakkında istek ve şikayetlerinizi Yapı Kredi çağrı merkezini arayarak dile getirebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Yapı Kredi iletişim numarasını Türkiye’nin dört bir yanından tuşlayabilirsiniz. Kredi kartınızın ya da banka kartınızın çalınması ve kaybolması gibi durumlarda da bankanın çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 444

Arama Terimleri: Yapı Kredi irtibat telefonu, Yapı Kredi canlı destek, Yapı Kredi telefon numarası, Yapı Kredi şikayet hattı, Yapı Kredi iletişim numarası, Yapı Kredi çağrı merkezi, Yapı Kredi müşteri hizmetleri, Yapı Kredi müşteri temsilcisi,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*