Yandex İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Yandex İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Arama motoru denilince akla Google dışında başka ne geliyor. Muhtemelen hiçbir şey. Fakat dünya pazarında arama motoru klasmanında Rusların da en iyi bildiği işlerden biri olan Yandex, en büyük rakip.

Yandex İletişim Numaraları

Yandex Rusya’da kurulmuş yani tabanı Rusya olan bir arama motoru örneğidir kendi bünyesinde sadece arama motoru değil daha farklı platformlarda da hizmet vermektedir bunları Bulut hizmeti mail hizmeti ve daha birçok örnek verilebilir. Rusya dışında birçok ülkede kullanıcılarına hizmet sağlayan Yandex’ten bu ülkelerden bazıları ise Ukrayna Türkiye Kazakistan ve Beyaz Rusya gibi ülkelerdir. Aynı zamanda bu ülkeleri hizmet verirken kullanıcıları tarafından reklam olanakları da Bir Hayli değerlendirilmektedir.

Öylesine büyük bir hamle bile Türkiye gibi bir ülkede yüzde ikilik bir değişime sebep olmaktadır Böylece Google gibi bir şirketin ne kadar devasa büyüklükte olduğunu da buradan daha iyi anlıyoruz.

Yandex Müşteri Temsilcisi Numarası

Ama Yandex indi ya bana altları tarafı yok çünkü Dünya üzerinde yaklaşık 55 milyon kullanıcıya ulaşıyor. Öylesine büyük bir kullanıcı hizmet vermekte bir hayli zor olmalı Çünkü Yandex’i iletişim çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri gibi numarası bulunmakta. Daha önceki yazılarımızdan da biliyoruz ki böylesine büyük şirketlerin iletişim veya çağrı merkezi gibi numaraları maalesef bulunmamakta. Çünkü milyonlarca kullanıcının bir anda bütün numaraları aradığını düşününce tüm sistemi çökerteceğini hepimiz iyi biliyoruz. Dolayısıyla yardım sayfaları gibi insanları oradan oraya dolaştıran sayfalar yerine Yandex’te müşteri hizmetleri numaraları yoktur. Buda Yandex’in rakiplerinden daha fazla bir dez avantaj sağladığı anlamına geliyor.


Yandex Türkiye Ofis Adresi : 

Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 Ofis No: 27-28-29-32 34397 Levent, Şişli-İstanbul


Yandex Türkiye Müşteri Hizmetleri Numarası : 

Maalesef Bulunmamaktadır.


 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Yandex İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*