Watsons Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Watsons markası Watsons Group tarafından kurulmuştur. Türkiye’de 2005 senesinden beri hizmet vermekte olan Watsons mağazaları büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Kurulduğu günden bu güne kadar şube sayısını arttıran Watsons ilk mağazasını ise Hong Kong’da açmıştır. Asya ve Avrupa kıtalarında açtığı mağazalarla hizmet vermekte olan Watsons toplamda 13 pazarda hizmet vermektedir. 7000’den fazla mağaza sayısına sahip olan Watsons günümüzde en çok güvenilen kişisel bakım ve kozmetik mağazaları arasında yer almaktadır. Türkiye’de tam 59 şehirde mağaza açan Watsons’ın Türkiye içerisinde 340 mağazası bulunmaktadır. 3000’den fazla çalışana sahip olan Watsons her sene milyonlarca müşteriye ürün satmaktadır. Watsons mağazalarında saç bakım, cilt bakım, makyaj, kişisel bakım, ev, yaşam, erkek bakım, anne, bebek ürünlerini bulabilirsiniz. L’oreal Paris, Revoulution, Revlon, Pastel, Rimmel London, Max Factor, NYX, Maybelline ve Deborah gibi markaların ürünlerine yer veren Watsons mağazalarında binlerce çeşit ürün bulabilirsiniz. Size en yakın mağazanın nerede olduğunu öğrenmek için Watsons çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen kozmetik ve kişisel bakım mağazaları arasında yer alan Watsons, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermek için Watsons müşteri hizmetlerini oluşturmuştur. Vatandaşlara 7/24 hizmet vermekte olan Watsons müşteri temsilcilerini arayarak Watsons mağazaları hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden destek alabilirsiniz. Ayrıca Watsons’ın resmi internet sitesi üzerinden de online olarak alışveriş yapabilir ve mağazanın kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Watsons Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 99 87

Arama Terimleri: Watsons irtibat telefonu, Watsons canlı destek, Watsons müşteri temsilcisi, Watsons şikayet hattı, Watsons iletişim numarası, Watsons telefon numarası, Watsons çağrı merkezi, Watsons müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*