Vestel İletişim Telefon Numarası

Vestel markası tam olarak faaliyetlerine 1984 senesinde başlamıştır. Tam on sene sonra Zorlu Holding çatısı altında faaliyetlerine devam etmekte olan şirketin üretim fabrikası Manisa şehrimizde yer almaktadır. Tam olarak 1,1 milyon metrekarelik üretim alanı ile hizmet vermekte olan Vestel markası en büyük endüstri kompleksleri arasında yer almaktadır. Yıllardan beri elektronik alanında Türkiye’de hizmet vermekte olan marka savunma sanayi ve elektrik, bilgi teknolojileri gibi birçok pazarlama şirketlerinin sahibi olmaktadır. Günümüzde ürün kategorilerini bir hayli genişleten Vestel, beyaz eşya, dijital ürünler ve elektronik cihazlar üretmektedir. Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da mağazaları bulunan Vestel markası Rusya, İngiltere ve Avrupa Ülkeleri arasında da oldukça popülerdir. Eğer size en yakın Vestel mağazasının nerede olduğunu merak ediyorsanız Vestel çağrı merkezini arayarak yetkililerle iletişime geçebilir ve öğrenebilirsiniz.

Günümüzde televizyon, ses sistemleri, mobil cihazlar, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri ve ısıtma – soğutma gibi alanlarda ürün üretmekte olan Vestel markası müşterileri ile iletişimde olabilmek için Vestel müşteri hizmetlerini oluşturmuştur. Vestel iletişim numarasını arayarak marka hakkında isteklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirerek yetkililerden size destek olmasını talep edebilirsiniz. Türkiye’de kampanyaları ile büyük bir ilgi gören Vestel markasının size sunduğu fırsatlar hakkında daha çok detay almak için de Vestel müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Vestel Çağrı Merkezi Telefon Numarası:
0850 222 4 123

Vestel İletişim Formu

Vestel Online Hizmet Merkezi

Arama Terimleri: Vestel irtibat telefonu, Vestel canlı destek, Vestel telefon numarası, Vestel şikayet hattı, Vestel iletişim numarası, Vestel çağrı merkezi, Vestel müşteri hizmetleri, Vestel müşteri temsilcisi,

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*