Twitter İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Twitter İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Sosyal medya araçları denilince akla gelen ilk üç isimden biri ise Twitterdir. Twitter’ın şu anda aktif 500 milyondan fazla kullanılıcısı bulunmaktadır. Peki böylesine büyük bir sosyal medyanın iletişim, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri gibi numaraları nelerdir?

Twitter

Devasa bir sosyal medya olan Twitter’ın kullanıcıları tarafından en çok yöneltilen sorulardan biri onlara direkt olarak ulaşabilmenin ne olduğudur. Twitter’a ulaşmanın telefon olarak mümkün olmadığını söylememiz gerek. Ancak Twitter’a ulaşmak telif haklarında bulunmak aynı zamanda videoların ya da fotoğrafların kaldırılmasında bulunmak veya daha farklı sorunlarınıza çözüm üretebilmek adına belli bir rapor gönderme birimi vardır.

Twitter İletişim Merkezi

Bu rapor gönderme birimi sayesinde dilediğiniz sorunu ortadan kaldırabilirsiniz aynı zamanda Twitter’ında diğer sosyal medya araçları gibi yardım sayfaları bulunmaktadır. Kullanıcıları bu yardım sayfaları sayesinde diledikleri sorunları herhangi bir insana bağlı kalmadan çözebilir aynı zamanda başka sorunları da bir çözüme ulaştırabilirler.

Twitter’da yer alan Trend topic olayı bildiğimiz üzere günlük hayatta var olan büyük sorunları hemencecik öğrenmemize yarayan bir araç. Fakat bu aracın bile insiyatifini kullanarak kötü amaçlarına emel eden insanlar bulunmakta bu sorunları ortadan kaldırmak için Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi Twitter sayfasında her türlü sorunları paylaşabileceğiniz sorularınıza yanıt alabileceğiniz bir hesap bulunmaktadır.

Aşağıda yer alan bağlantı sayesinde Twitter’daki her türlü sorunu çözebileceğiniz yardım sayfasından yanısıra forumda yer alan bilgileri doldurarak ilgili kişilere iletebilirsiniz bu Forum sayesinde tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz

support.twitter.com/forms

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Twitter İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*