Turkcell Superonline İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Turkcell Superonline İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Turkcell Superonline, son yıllar da adından çokça söz ettirmiş Türk Telekom ( TTNET ) ‘a en büyük rakip niteliğinde bir telekom şirketidir. Peki Turkcell Superonline iletişim, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri numaralarına nasıl bağlanılır?

Turkcell Superonline

Kuruluş tarihinin 2004 yılına kadar uzandığı fakat son yıllar da hayatımıza fiber optik altyapısı ile damga vurmuş Turkcell Superonline bir telekomünikasyon şirketidir. Bildiğiniz üzere Turkcell bir GSM şirketidir. Fakat kullanıcılarına çeşitli platformlar da hizmet sağlamaktan asla çekinmeyen bir firma. Zira dergilik uygulamasından, bip uygulamasına, fizy müzik uygulamasından, lifecell uygulamasına kadar bir çok alanda rakiplerine oranla daha başarılı bir yol izliyor.

Turkcell, aynı zaman da yetişkin ve bireyleri düşündüğü kadar 25 yaşının altında olan gençler için özel olarak oluşturduğu GNCTRKCLL yani Gençturkcelli uygulamasını da uzun  yıllardır başarılı bir şekilde yürütüyor. Çeşitli organizasyonlar, konserler ve sanat etkinliklerinin yanı sıra yaptığı kampanyalar ile de 36 milyon abonenin hakkını fazlası ile veren şirket Türkiye’de lider konumda.

Turkcell Superonline İletişim Numaraları

Aynı anda hem kurumsal hemde bireysel hizmet sunan Turkcell Superonline kendisine özel fiber optik altyapısı ile ve son zamanlarda ki başarılı reklam filmleri ile bir çok kullanıcısının gönlünü almış durumda. Peki bu durum müşteri hizmetlerine nasıl yansıyor ? Gerçekten de elde edilen bu başarı aslında tesadüf mü inceleyelim.

Müşterilerine sadece fiber internet değil aynı zamanda ADSL, VDSL VDSL2+ hizmeti de sunan Turkcell Superonline bu alanda gerçekten fazlası ile iddialı durumda. Fiber altyapısı sayesinde kullanıcılarına çeşitli opsiyonlar da sunan Turkcell Superonline’ın en dikkat çekici servisleri arasında Joker AKK ve Turbo İndir geliyor. AKK opsiyonunu ortadan kaldıran ve indirme hızlarını hatlarının çekebildikleri maksimum hıza taşıyan Superonline gerçekten hakkını verecek bir hizmet sunuyor.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ise çoğu zaman övgüyü hak ediyor. Yalnız artan müşteriler ve kullanıcı sayısı aynı zaman da servis sayısı ile bazen yer yer bu hizmeti aksattıkları oluyor, buda çok da yadırganacak bir şey değil. Zira 36 milyon GSM abonesinin yanı sıra bir o kadar Turkcell TV ve Turkcell Superonline aboneleri de bulunuyor. Bazen altyapısal sebeplerden dolayı tüm müşteri temsilcileri dolu olduğundan farklı bölgelerde  yaşayan kullanıcılar bağlanamıyor.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Bağlanma No
0850 222 02 20 
Turkcell Superonline Çağrı Merkezi No
0532 532 00 00
Turkcell Superonline Bireysel Müşteri Hizmetleri Numarası
0532 532 00  00 
Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 1 222 
Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Ücretsiz Bağlanma No
0850 222 02 20 
Turkcell Superonline Genel Müdürlük Telefon No
  • 0850 229 00 00 ( Telefon )
  • 0850 229 75 75 ( Faks )
Turkcell Superonline Genel Müdürlük Adresi
Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark 34854 Maltepe​ / İSTANBUL

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Turkcell Superonline İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*