Trend Tesettür Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Trend Tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Trend Tesettür Miray Giyim adı altında 1996 yılında giyim alanında faaliyetlerine başlamıştır. Trend Tesettür mağazalarında Alvina markasına ait ürünleri ile müşterilerine hizmet vermiştir. Trend Tesettür mağazalarında Miray Giyim adı yla başladığı faaliyetlerine Alvina markası ile devam ederek tesettür giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise, mont ve taytları bulunmaktadır. Ayrıca Trend Tesettür mağazalarında büyük beden alanında birçok farklı modelden ürünleri sayesinde piyasaya sürmüştür. Trend Tesettür mağazalarında eşarp ve şal gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Trend Tesettür çanta ve cüzdan gibi aksesuar alanında ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Trend Tesettür mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazası ile hizmet veren Trend Tesettür mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Trend Tesettür farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Trend Tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Trend Tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 30 70

Arama terimleri: Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*