THY Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları 1933 yılından bu yana kendini her adımda geliştirmiş ve dünya devi olmayı başarmıştır. Başarılı bir hayat öyküsüne sahip şirketi ön plana çıkartan en önemli detay müşterisine verdiği değeri olmuştur. Müşteriye verdiği değer ile müşteriden daha da takdir görmeye devam etmiştir.

İşini kaliteli yapmak her alanda başarılı olmanın ölçütüdür. Her alanda kaliteli malzemeler kullanarak, kaliteli hizmet sunmak da başarının kapısının aralanmasında büyük bir role sahiptir. Tercih edilmesi arttıkça daha geniş bir ağa hitap etmeye başladı. Dünya’nın en geniş ağına sahip hava yolu olması da bundan kaynaklanmaktadır. En çok ülkeye uçuyor olması onun müşterilerine verdiği değerin bir göstergesidir.

1933 yılında 5 uçak ile başlayan bu yolculuğun 2023 yılında 500 uçak ile devam etmesi amaçlanıyor. Başarıda temel esası kendisiyle yarışmak olan firma, müşterisine verdiği değerin bu günlere gelmesinde büyük bir rol sahibi olduğunu belirtiyor. Türk Hava Yolları büyük bir başarı hikayesine sahiptir.

Müşteri Hizmetleri Nasıldır?

Türk Hava Yolları müşteriyi her zaman için birinci planda tutan firmalar arasındadır. Bu özelliği sebebiyle her alanda müşteri ilişkileri takdire şayan bir şekilde sürmektedir. Kaliteli bir hizmet vermeyi planlayan firma müşteri hizmetleri görevlilerini kriterlerine göre seçmektedir. Güler yüzlü, çözüm odalı bir müşteri hizmetleri, müşterilerin hoşuna giden ve tercih noktası olan sebepler arasındadır.

Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerine ulaşmak için iki telefon numarası mevcuttur. Bu telefon numaraları üzerinden görüş ve öneriler iletilebilirken, aynı zamanda rezervasyon yapmak da mümkündür.

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 849
Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 333 0 849

Yukarıda belirtilen iki farklı telefon numarası üzerinden Türk Hava Yollar müşteri hizmetleri hattına ulaşabilirsiniz.

 

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
THY Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*