TEB İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

TEB, 1927 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan beri çeşitli gelişmeler ve yeniliklerde öncü bir banka olmuştur. Türkiye Ekonomi Bankası olarak çok sayıda ödül almıştır. Günümüz enflasyon oranlarına ve faiz oranlarına kıyasla birçok konuda lider sayılabilecek kadar uygun sayıları göstermiştir. Öncelik her zaman müşteri olmuştur. İyi deneyimler olduğu kadar kötü deneyimleri de dikkate alan TEB, her konuda kendini geliştirmeyi hedeflemiştir. Kredi kartı, bireysel kredi, döviz işlemleri, kiralık kasa işlemleri, EFT, havale, OGS, HGS, para yatırma gibi ürün ve hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu işlemler için en yakın TEB şubesine gidebilir ya da ATM cihazlarından kolayca hizmet alabilirsiniz. Şube ve ATM’ler dışında telefon bankacılığı ile hizmet alabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemleriniz için ve sorularınız için TEB çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz. Bakiye sorgulama, kart başvurusu, kayıp çalıntı bildirimi gibi işlemleri anında ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

 

Tüm bankacılık işlemleri ve öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için TEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde olacak şekilde tüm işlemleriniz kolayca yürütülmektedir. Diğer tüm sorularınız, önerileriniz, şikayetleriniz ve en yakın şubeleri öğrenmek için TEB çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Yapacağınız bankacılık işlemleri mevcut ise 0850’li hattını aramanız daha mantıklı olacaktır.

 

TEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 200 06 66

 

TEB Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 444 08 32

 

 

Arama Terimleri; TEB canlı destek hattı, TEB müşteri temsilcisi, TEB müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, TEB çağrı merkezi iletişim telefon numarası, TEB telefon numarası, TEB irtibat numarası, TEB iletişim numarası, TEB çağrı merkezi, TEB şikayet hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*