Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sıcak yaz aylarında serin bir yerlerde yılın yorgunluğunu atmak aynı zamanda yeni tatil yerleri keşfedip dilediğince eğlenmeyi kim istemez? 1 hafta ile 10 gün arasında süren yaz tatilleri insanları hayat koşuşturmasından, iş telaşından uzaklaştırıp yeni döneme daha dindin başlamayı sağlıyor. Çalışmak kadar tatil yapıp dinlenmekte çok önemlidir. Tabi bu tatil süreci bazen aile bireylerine bazen tatile ayrılabilen zamana bazen ulaşım şartlarına bazen kültürel değerlere bazen de ekonomik şartlara göre şekillendiriliyor.

İşte burada devreye farklı tatil konseptleri olan otel ve ekonomik olarak sizi sarsmayacak uygun fiyatlı tatil önerileri sunan tatilsepeti.com giriyor. Her yıl milyonlarca kişiye tatil hizmeti sunan tatilsepeti.com günden güne gelişerek yeni yeni tatil sunumlarıyla sizlere ve aile bireylerinize hayalinizdeki tatili gerçekleştirmek için fırsat sunuyor. Çok cazip ve ucuz tatiller, uygun ve indirimli uçak biletleri, beklentinizi tam manasıyla karşılayacak otel hizmetleri ve en önemlisi 365 gün hizmet veren 100 den fazla müşteri hizmet potansiyeli ile daimi bir hizmet veriyor.

Yurt içi veya yurt dışı tatil arayışlarında ilk akla gelen ekonomik ve beklentileri karşılayabilecek bir tatil nasıl yapılabilir? Tatil kriterleri belirledikten sonra yapılması gereken bir sonraki hamle bu kriterlere en uygun tatil için hem güvenilir hem de kolay işlem yapabilecek bir işletme bulmak. İşte tatilsepeti.com çağrı merkezi çalışanlarıyla kolay ve anlaşılabilir bir iletişim sağlıyor.

Neden Tatilsepeti.com?

Tatilsepeti.com’dan seyahat planlamak için birçok neden var. Maddelemek gerekirse;

  • Son dakika fırsatları sunması
  • Yaşam şekline uygun otelleri sınıflandırması
  • Uygun fiyatlar
  • Güvenilir hizmet
  • Ücretsiz tatil danışmanlığı
  • Avantajlı ve kolay ödeme seçenekleri
  • Erken rezervasyonlarda kampanyalar
  • Aniden planlanan tatiller için yine ekonomik ve uygun seyahatler
  • e-bülten üyeliği ile sundukları uygun yerler
  • 300.000’den fazla tatil değerlendirmesi gibi çok sayıda madde sıralanabilir.

Unutmamak gerekir ki ekonomik ve kriterlerinize en uygun tatil için planlar önceden yapılmış ve erkenden rezervasyonlar yapılmış olmalı.

Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri Numarası

Tatilsepeti.com ile iletişime geçebileceğiniz; tüm şikayet, görüş ve önerilerinize sunabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.  Bu numara üzerinden rezervasyonlarınız hakkında bilgi alıp aynı zamanda değişiklik talep edebilirsiniz.

Tatilsepeti.com Müşteri Hizmetleri Numarası
444 44 20
Tatilsepeti.com Genel Müdürlük Telefon Numarası
0(212) 385 23 00
Tatilsepeti.com Faks Numarası
0(212) 278 20 00
Tatilsepeti.com Genel Müdürlük Adresi
Yeşilce Mah. Diken Sok. No:2 Kat:1 Kağıthane/İstanbul

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Tatilsepeti.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*