Sürat Kargo İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Sürat Kargo, gönderen ve alıcı arasında aracılık görevi yapan bir nakliye firmasıdır. 2003 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğundan bu yana birçok gelişme sağlamıştır. 2015 yılı itibariyle en iyi kargo şirketlerindendir. TMSF çatısına girdikten sonra, kendini sektörün ön sıralarına almış oldu. Zamanla adını duymayan şehir kalmadı. Verdiği hizmetler, diğer taşımacılık firmalarına göre daha güvenli olan Sürat Kargo, zamanla çok kapsamlı bir hale geldi. Günümüzde 700’den fazla şubesi, 24 aktarma şubesi, 16 bölge müdürlüğü, 4000 aracı ile 250’den fazla noktaya taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Toplam çalışan kadrosu 5 bini geçmektedir. ‘Süratli hizmetler’ sloganı ile göze çarpmaktadır. Sürat Kargo ile kolayca kargonuzu yollayabilirsiniz. Web sitesinden anında kargo takip yapabilir, size en yakın şubeleri bulabilir, kargo ücreti hesaplayabilir ve hemen kurye çağırabilirsiniz. Online olarak yapacağınız işlemler, pratik ve basittir. Sorun yaşadığınız zaman canlı destekten anında hizmet alabilirsiniz. Yetersiz kalan yerlerde ise Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Sürat Kargo ile ilgili tüm öneri, istek, şikayet ve sorularınız için Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm problemleriniz için Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Saat 09:00 ve 17:00 arasında ararsanız kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu saatler dışında hizmet verilmemektedir.

 

 

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 202 02 02

 

 

 

Arama Terimleri; Sürat Kargo canlı destek, Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Sürat Kargo irtibat numarası, Sürat Kargo telefon numarası, Sürat Kargo iletişim telefon numarası, Sürat Kargo şikayet hattı, Sürat Kargo müşteri temsilcisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*