Sportive Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sportive spor ürünlerinin satışında Türkiye’de hizmet veren bir mağazadır. İlk olarak Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi’ne bağlı olarak 1980 yılında kurulmuştur. Spor ürünlerinin bulunması ve temin edilmesi açısından önemli olan Sportive kadın, erkek, çocuk ve büyük beden alanında farklı markalara ait ürünleri bulunmaktadır. Sportive satışını yaptığı markalar arasında Adidas, Nike, Puma, Hummel ve New Balance başta olmak üzere toplamda 41 adet markasıyla spor ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri bulunmaktadır. Sportive farklı spor alanlarında arasında bulunan futbol, basketbol, yüzme, tenis, voleybol, pilates ve fitness için ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ürünlerini kullanıma sunmuştur. Müşterilerinin spor yaparken sağlıklarını da düşünen Sportive spor sırasında olabilecek kazalardan dolayı dizlik, ayak bilekliği, dirseklik, bandaj ve kaskları şubelerinde veya internet sitesi üzerinden piyasaya sürmüştür. Ayrıca Sportive farklı markalara ait ayakkabı, tayt, eşofman, çanta ve havlu gibi spor yaparken giyiminize yardımcı olmak amacıyla markalarına göre değişen fiyatları ile ürünleri bulunmaktadır.Türkiye’de 19 şehirde bulunan 32 mağazasına ek olarak internet sitesi üzerinden faaliyetlerine devam etmiştir. Sportive internet sitesi üzerinden istediğiniz ürünlerin siparişini verebilir, taksitli ve kapıda ödeme seçeneğinin yanı sıra ücretsiz olarak ürünlerinizi iade imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında bilgi almak ve sormak istediğiniz sorular için Sportive müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Sportive çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Sportive mağazasına ait ürünlerin değişim ve iade koşullarını öğrenmek  ve yaşadığınız sorunlarınızı yetkililere 08.00 ile 20.00 saatleri arasında danışabilirsiniz.

Sportive müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 09 49

Arama terimleri: Sportive müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sportive çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*