Sony İletişim ve Çağrı Merkezi Numarası

Sony İletişim ve Çağrı Merkezi Numarası

Sony günümüz de akla akıllı telefon kamerası denince ilk gelen isimdir. Şüphesiz kaliteliler ki farklı telefon şirketleri bile Sony ekranını kullanıyor. Peki gelin Sony müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır, çağrı merkezine nasıl ulaşılır bunları görelim. 

Öncelikle Sony, merkez üssü Japonya olan bir bilişim elektronik şirketidir. Kurulum tarihi 1946 lara kadar uzanan şirketin şuan da hissedarları tüm dünya genelinde yayılmış vaziyettedir. Genel merkezi Japonya’nın başkenti Tokyo’da Minato kendin de bulunmaktadır. Şirketin aynı isimle yan kuruluşları da bulunmaktadır. Bunlar Sony VAIO, Sony Mobile, So-net, Japan Display hatta sinemadan da alışık olduğumuz Sony Pictures Entertainment gibi büyük firmalar da aslında Sony’nin yan kuruluşları.

Televizyon ve projektörler, Fotoğraf makineleri ve video kameralar, Ses ve video araçları, Kişisel bilgisayarlar, E-kitap okuyucuları, Cep telefonları ve tabletler gibi çok büyük geniş bir ürün yelpazesi olan Sony’nin müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi irtibat numaraları aşağıda yer almaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi oradan da alabilirsiniz. Aynı zaman da firmanın kendi resmi sitesin de yer alan ürün arıza kaydı doldurma bölümü ile de yine iletişime geçebilir, garantili cihazınızın oranımını ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İçin ;

Sony Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası :
+90 212 473 77 77
Sony Destek Hattı Telefon Numarası
+90 212 473 77 77
Sony Mobil Cihazlar İçin Geçerli Müşteri Hizmetleri Numarası
+90 212 473 77 77
Sony ( Televizyon, tablet, pc, ses ve video cihazları gibi diğer ürünler için geçerli numara )
444 76 69
Sony VAIO ürünleriniz için iletişim numaraları;
444 82 46

Telefon desteğinin açık olduğu saatler ;

Pazartesi – Cuma : 09:00 – 18:00

Cumartesi : 10:00 – 18:00

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Sony İletişim ve Çağrı Merkezi Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*