Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde en çok tercih edilen elektronik ve teknoloji şirketlerinden birisi olan Samsung tam olarak 1938 senesinde Güney Kore’nin Seul şehrinde kurulmuştur. Lee Byung-chul tarafından kurulan Samsung firması birçok farklı şirketlerden oluşmaktadır. Ancak elektronik alandaki yenilikleri ve ürünleri ile büyük bir dikkat çeken firma tam olarak 1990’lı senelerde Güney Kore’de büyük bir gelişme kat etmiştir. Asya ülkelerinde en çok tercih edilen elektronik şirketlerinden birisi olmayı başaran Samsung dünya genelinde en çok tercih edilen firmalardan birisi olmuştur. Televizyon, telefon, bilgisayar, otomotiv, tıp ve uzay araştırmaları gibi birçok farklı alanda faaliyet göstern firma aynı zamanda beyaz eşya ve dijital kamera gibi ürünler de üretmektedir. Özellikle 2000’li senelerin başlarında dünya genelinde büyük bir popülerite kazanan Samsung firması büyük bir büyüme yaşamıştır. Türkiye’nin birçok yerinde mağazaları bulunan firma günümüzde en çok cep telefonları ile gündeme gelmektedir. Samsung çağrı merkezini arayarak firmanın ürünleri hakkında daha çok detaya erişebilirsiniz.

Samsung müşteri hizmetlerini arayarak firmadan satın aldığınız ürünlerin şikayetlerini dile getirebilir ve markanın teknik servisinden destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Samsung müşteri temsilcileri müşterilerinin sorularını yanıtlamakta ve onların problemlerine çözüm bulmaktadır. Samsung iletişim numarasını arayarak ayrıca size en yakın mağazanın nerede olduğunu da öğrenebilirsiniz. Dünyanın en değerli markaları arasında yer alan Samsung her geçen gün büyümeye ve kalitesi ile adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Samsung Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 77 11

Arama Terimleri: Samsung irtibat telefonu, Samsung canlı destek, Samsung telefon numarası, Samsung şikayet hattı, Samsung iletişim numarası, Samsung çağrı merkezi, Samsung müşteri hizmetleri, Samsung müşteri temsilcisi,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*