Sahibinden İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Sahibinden İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Türkiye’nin en büyük ikinci el mağazası! Emlaktan, vasıtaya. Mobilya eşyalardan, elektronik cihazlara kadar tüm ürünlerin ikinci elinin toplandığı büyük bir mağaza Sahibinden.com Peki Sahibinden’in iletişim, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri numaraları nelerdir?

Sahibinden

Birçok ürünün, bunların içerisinde evden yalılara, yatlardan ağır vasıtalara her türlü ürünün bulunduğu aylık 2 milyondan fazla tekil ziyaretçi alan bir ağ Sahibinden. Yıllar 1999 u gösterdiğin de Aksoy Grup yönetim başkanı Taner Aksoy tarafından kurulan Sahibinden şimdilerde milyonlarca gösterim alıyor ve milyonlarca üyeye sahip. Hemen hemen her kesimin kullandığı sahibinden’ de üyelik açmak veya bir şeyler satmak ücretsiz.

Ücretli kısımları ise listelediğiniz ürünlerin, cihazların yada hizmetlerinizin yukarılara daha çok kişiye erişmesidir. Fakat zaten milyonlarca ziyaretçisi olduğundan ötürü bunu yapmak küçük eşyalar ve cihazlar için çok da gerekli değildir. Sahibinden’in Türkiye üzerinde toplam da 5 adet resmi ofisi bulunmaktadır. Bunlar İstanbul, Adana, Trabzon, İzmir ve Antalya’ dadır.

Sahibinden İletişim Numaraları

Her yıl yapılan en iyi website, en iyi girişimcilik veya en iyi e ticaret ortamı gibi ödülleri sürekli sırtlayan, rakiplerinden her zaman daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Sahibinden bu ödülleri fazlası ile hak ediyor. 2010 yılında yapılan istatistiklere göre en hızlı büyüyen şirket klasmanında 3.lük ödülü gibi bir çok prestijli ödüllerinde sahibidir. Peki bu kadar ayrıcalıklı bir şirket olan Sahibinden’in iletişim, çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri gibi kullanıcıların sürekli aradığı ve aktif olarak kullandığı departmanları bulunuyor mu ? Gelin hep beraber inceleyelim.

Sahibinden İletişim Numaraları
0 850 222 44 44
Sahibinden Müşteri Hizmetleri Numarası
0 850 222 44 44
Sahibinden Çağrı Merkezi Numaraları
0 850 222 44 44
Sahibinden Mersis Numarası
0739014655600017
Sahibinden Resmi Ofis Adresi
Değirmen Yolu Cad. No:28 Asia OfisPark A Blok Kat:2
34752 Ataşehir/İstanbul Türkiye
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Sahibinden İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*