QNB Finansbank İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

QNB Finansbank İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Eski ismi ile Cardfinans, sonra ki ismi ile Finansbank ve en son hali ile QNB Finansbank son yıllar da en popüler banka şirketlerinden birisi konumunda. 

Finansbank Çağrı Merkezi Numaraları

Katarlı dev banka şirketi QNB’ye satılarak eski isminin önüne ek getirildikten sonra yeni ismi ile QNB Finansbank olan şirketin şu anda aktif ceoluk görevini Mehmet Arif Ömer Aras üstlenmektedir. Nisan 2010 tarihinden beri bu görev de yer alan ceo Aras finansbankın başarısında büyük pay sahibi şüphesiz. Şirketin ilk kuruculuğunu ise belki de eskilerin hepsinin tanıdığı Hüsnü Özyeğin yapmıştır. QNB Finansbank’ın kuruluş tarihisi ise 26 ekim 1987 yılına kadar uzanmaktadır.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket katarlı QNB şirketine satılmadan önce aslında hatırlarsanız 2006 yılında Yunanistan’ın National Bank of Greek bankasına satılmıştı. O zamandan bu yana ellerinde bulunan şirket geçtiğimiz yıl yani 2016 yılında QNB ile işbirliği yapmış adına ön ek almıştır. Herkesin ilk başlar da şüphe ile yaklaştığı QNB Finansbank çok kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği başarılı reklam filmleri ile göz doldurmuş tüm soru işaretlerini gidermişti. Bir çok kredi tipi bulunan bankadan kredi notunuza göre kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Çiftçi kredisinden, ihtiyaç kredisine, yatırımdan vadeli veya vadesiz hesaba kadar her türlü konuda yardımlarınızı alabileceğinizden şüpheniz olmasın. Finansbank’ın ana bayisi ise İstanbul’da bulunmaktadır. Ayrıca şirketin müşteri temsilciği alanın da 2011 yılında aldığı en iyi müşteri hizmetleri ödülü bulunmaktadır. İstanbul Çağrı Merkezi ödülleri bu ödülü 500 müşteri temsilciliği bulunan şirketler arasından Finansbank’a uygun görmüştür.

Finansbank İletişim Numaraları

Tabi tüm bunların yanı sıra yan kuruluşları Enpara’yı da unutmamak lazım. Reklam maskotlarından incelik isteyen reklam fikirlerine kadar başarıdan başarıya koşan şirketin detaylı incelemesini ilerleyen günler de yine musterihizmetleriniz.com adresin de bulabileceksiniz. Enpara’nın tamamen ücretsiz mottosuna da değinmeden geçmeyelim. Unutmayın ki havale, eft ve diğer bankacılık işlemlerinden diğer bankalar gibi ücret veya komisyon talep etmiyorlar. Ve şirketin kuruluş amacı da asıl bu. Bu yüzden asla ileri de değişi mi diye tereddüte girmeyin. Değişmeyecek.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 0 900 
Finansbank Müşteri İletişim Numarası
0850 222 0 900 
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
QNB Finansbank İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*