PTT Bank İletişim Telefon Numarası

PTT Bank, 2004 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Birçok müşterisi bulunmaktadır. Fatura ödeme, havale, kargo gönderme, kargo alma, belge yollama, kredi çekme, devlet ödemeleri, maaş ödemeleri, işsizlik maaşı ödenekleri gibi birçok işlem yapılabilmektedir. İşlemler hakkında bilgi alabilmek için PTT Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Bazı işlemler telefon sistemi ile yapılabilse de, daha çok bilgi amaçlı telefonlar almaktadır. Gün içinde çok sayıda telefon gelmektedir. Ulaşamadığınız zamanlarda ise PTT canlı destek kısmından kolayca ulaşabilirsiniz. Anlık olarak hizmet alabilir ve kargoları takip edebilirsiniz. PTT şubelerinin daha önce az sayıda ATM cihazları vardı. Zamanla ATM cihazları da eklendi. Günümüzde çok sayıda işlemler kolayca yapılabilmektedir.

 

 

PTT Bank ile ilgili tüm şikayet, öneri, istek ve sorularınız için PTT Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde yapacağınız aramalarda kolayca ulaşabilirsiniz. PTT Bank ile ilgili diğer işlemleriniz ve sorularınız için PTT Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. PTT en çok müşterisi olan kurumlardan biri olduğu için telefon trafiği söz konusu olabilir. Böyle durumlarda yapılması gereken de web sitelerinde bulunan e-posta adreslerine mail atmaktır. Maillere hızlı bir şekilde dönen personeller bulunmaktadır. PTT Bank, 09:00 ve 17:00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. Bu saatler dışında hizmet vermemektedir.

 

 

PTT Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 17 88

 

 

Arama Terimleri; PTT Bank canlı destek, PTT Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, PTT Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarası, PTT Bank irtibat numarası, PTT Bank iletişim numarası, PTT Bank telefon numarası, PTT Bank şikayet hattı, PTT Bank müşteri hizmetleri, PTT Bank çağrı merkezi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*