Pamukkale Turizm İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Pamukkale Turizm İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Pamukkale Turizmin müşteri hizmetleri, irtibat numaraları ve çağrı merkezi nelerdir? Ücretsiz arama yapabileceğiniz numaralar ve ulaşabileceğiniz e mail hesapları nelerdir?

Pamukkale, Türkiye’nin lider otobüs firmalarındandır. Firmanın kuruculuğu aslında 1931 li yıllara kadar dayanmaktadır. Güler yüz, sıcak ve samimi bir ortam tabi en önemlisi güvenli bir yolculuk için hemen hemen herkesin tercih ettiği Pamukkale Turizm bu alan da övgüyü sonuna kadar hak ediyor. Kuruluş merkezi Denizli olan Pamukkale Turizmin gelin diğer detaylarını beraber inceleyelim.

Firmanın müşteri temsilcisine ulaşmak aynı anda öneri veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Aynı zaman da online bilet satışı yapılabildiği gibi telefon ile bağlanarak müşteri hizmetleri ile de görüşme yaparak bilet alabilirsiniz. Aynı zaman da biletleriniz ile ilgili işlem yapabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tüm fatura işlemleri, bagaj veya otobüs ile alakalı ” otobüsüm nerede” uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 333 35 35
Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası
0850 333 35 35
Pamukkale Turizm Bilet Satış ve Rezervasyon Numarası
Müşteri Temsilcisi : 444 35 35

Yukarı da yer alan telefon numaralarından ilgili müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek sorunlarınızı anlatabilirsiniz. Aksi halde websitesi üzerinden mail göndererek ulaşmak durumunda veya ilgili acentalara giderek sorununuzu anlatma durumunda kalabilirsiniz. Sormak istediklerinizi yorum bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Konu ile ilgili terimler : Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri, pamukkale telefon, pamukkale irtibat no, pamukkale destek hattı, pamukkale müşteri temsilcisi

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Pamukkale Turizm İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*