Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Opet, Fikret Öztürk’ün 1982 yılında öğretmenlik mesleğinden ayrılıp ticaret hayatını atılması ile birlikte kurulmuştur. Mersin’de madeni yağ ve akaryakıt konularında faaliyet gösteren Öztürkler Limited Şirketi’ni kuran Fikret Öztürk eşi Nurten Öztürk ile birlikte Öztürkler Limited’i çok kısa sürede büyüterek bir çok madeni yağ ve akaryakıt markasının bayiliklerini alır. 1992 yılının sonlarına doğru İstanbul’a taşınan Öztürk çifti, bir akaryakıt dağıtım şirketi kurmaya karar verir. Böylece Öztürkler Petrol, Opet adını alır ve Anadolu’dan başlamak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde istasyonlar açar. Şu anda Türkiye genelinde 1521 adet istasyonu bulunan Opet bu alanda ki öncü kuruluşlar arasındadır.

2002 yılında KOÇ Holding Opet’in yarısına ortak olmuştur. Bu ortaklık ile daha da güçlenen Opet bir çok yenilik ve devamında gelen başarılara imza atmıştır. 98 oktan kurşunsuz benzini Türkiye piyasasına ilk sokan Opet henüz Avrupa’yla tanışmamış olan Ultra Euro Diesel motorini de yine ilk defa Türkiye’ye getirmiştir. Alanında yenilik ve öncülüklerinin sayesinde bir çok alanda ödüller ve başarılar elde etmiş olan Opet akaryakıt istasyonu anlamında ülkemizde sevilen bir duruma gelmiştir.

Opet çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden müşteri olarak tüm dilek, öneri ve şikayetlerinizi anlık olarak iletebilir ve her konuda yine anlık olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Opet Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
0216 522 90 00
Opet Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Faks Numarası
0216 522 90 10

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*