Nadir Kitap Çağrı Merkezi ve İletişim Merkezi

Nadir Kitap Çağrı Merkezi ve İletişim Merkezi

Türkiye’de kullanılmış veya 0 kitaplarınızı satmak istiyorsanız bunun için aradığınız platform Nadir Kitaptır. Kitap satıcısı ve alıcılarını bir araya toplayan Nadir Kitap bu anlamda Türkiye’nin lider kitap mecralarından biridir. Peki Nadir Kitap müşteri hizmetleri, iletişim veya çağrı merkezi numaraları nelerdir?

Nadir Kitap İletişim

Firma ülkemizde bünyesine 2006 yılında başlamıştır. Toplamda 10 seneden fazladır da hizmet veren kusursuz bir altyapıya sahiptir. Kitap satıcılarının yanı sıra kitap alıcılarının da Nadir Kitap da toplandığı bu platformda insanlar birbirlerine güvenle kitaplarını satabiliyor veya alabiliyorlar. Şu anda günce olarak Nadir Kitap Bilişim ve Reklamcılık LMT. şirketi tarafından yürütülen platform günümüz de hala canlılığını koruyor.

Kişiler birbirlerine kitaplarını anlaşmalı kargolar aracılığı ile göndermektedir. Aynı zamanda da sitede yer alan güvenlik düzeyi üst seviyededir. Kitap parası düşüktür diye düşünmeyin, en küçük paranızın bile kime, nasıl ne şartlar da gittiği açıkca ortadadır. Bu bağlamda güven sorununuz tamamen minimize edilmiştir.

Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri

Firmanın çağrı merkezine bağlanarak, aradığınız kitapları, var olan kitapları, stok durumunu, siparişinizi veya kargonuzun nerede olduğunu yada kargonuzun son durumları gibi tüm teknik durumları sorabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Şirketin kendi mottosu olan ” Nadir ” isminden de anlayacağınız üzere günümüzde satıştan kaldırılmış, eski, bulunamayan veya az bulunana ve değerli kitapları da yine bu platform üzerinden bulabilirsiniz.

En büyük artılarından biri olan Nadir Kitap’ın eski kitapları göstermesi bir çok kullanıcı tarafından bulunmaz bir nimet niteliği taşımaktadır. Sizler de eğer var olan eski kitaplarınızı hem güvenle, hem de ihtiyacı olan birine satmak istiyorsanız bu anlamda Nadir Kitap tam size göre biçilmiş kaftan. Var olan güvenlik dereceleri sayesinde hem paranızı, hem de kitabınızın başına bir şey gelmeyeceğinden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Nadir Kitap Müşteri Hizmetleri
0 216 481 80 85
Nadir Kitap Çağrı Merkezi
0 216 481 80 85

Nadir Kitap Firma Adresi

Atakent Mah. Atakan Cad. Tonguç Sk. No:36/A Ümraniye/İstanbu ( Firma bu adreste kitap barındırmıyor. Dolayısı ile bu adreste kitap alımı ya da satımı yapılmamaktadır. Tüm kullanıcılarımızın bilgisine. ) 

Nadir Kitap İletişim Mail Adresleri
nadirkitap@hs01.kep.tr 
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Nadir Kitap Çağrı Merkezi ve İletişim Merkezi
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*