Multinet İletişim Telefon Numarası

Multinet Türkiye’de yemek sektöründe hizmet veren karttır. İlk olarak 1999 yılında yemek kartı alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı alanda kartları ile hizmet vermiştir. Multinet restorant, akaryakıt, konaklama ve araç kiralama gibi harcamalarınızda kartları sayesinde hizmet vermektedir. Multinet birçok farklı özellikleri ile kartlarını piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında Multinet kartını restorant harcamalarınızda , MultiPetrol kartını akaryakıt harcamalarınızda, MultiTravel kartını iş seyahatlerinizde konaklama harcamalarınızda, MultiCar kartını araç kiralama harcamalarınızda kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Multinet çalışanların mesai saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla MultiPass adı altında müşterilerine hizmet vermektedir. Multinet kartlarını birçok farklı özellikleri ile piyasaya sürmüştür. Multinet kartsız ve tek kart üzerinden işlem yapma gibi birçok farklı özellikleri ile hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde üye işyerlerinde hizmet veren Multinet kartınız yanınızda olmadan kartsız kullanım adı altında işlem yapma imkanı sağlamaktadır. Multinet tek kart üzerinden birçok farklı alanda işlem yapma hizmeti vermektedir. Multinet kartları ile yapacağınız alışverişlerde para kazanabilir ve kazandığınız paralar ile harcama yapma hizmeti vermektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde işlem yapma imkanı sunan Multinet müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde üye işyerlerinde uygun fiyatlarla harcama yapma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Multinet müşteri iletişim telefon numarası: 444 87 36

Arama terimleri: Multinet müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Multinet çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*