Modanisa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Modanisa günümüzde internet üzerinden alışveriş yapma imkanı tanıyan bir e-ticaret sitesidir. 2011 senesinde resmi olarak kurulan Modanisa internet sitesi, muhafazakar bir giyinme stiline karar veren kadınlar için hazır giyim ürünleri satmaktadır. İstanbul şehrinde kurulan firma kısa bir süre içerisinde milyonlarca kişiye ulaşarak alanında öncü platformlar arasında yerini almıştır. Modanisa internet sitesi sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde en çok tercih edilen giyim siteleri arasındadır. Fransızca, Arapça, Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerine çevrilen internet sitesi sayesinde Modanisa günümüzde dünyanın beş kıtasına ürünlerinin gönderiminin yapmaktadır. Ayrıca İstanbul, Dubai ve Londra gibi şehirlerde moda haftaları düzenleyen Modanisa her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Başörtüsü, giyim, dış giyinm, büyük beden, spor/deniz, ayakkabı, aksesuar gibi kategorilerde zengin ürün çeşitliliği ile dikkatleri çeken Modanisa müşterilerinin memnuniyetine büyük önem vermektedir. Modanisa müşteri hizmetlerini arayarak firma hakkında istek ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Modanisa çağrı merkezini arayarak aynı zamanda internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin iade ve değişim talepleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca siparişini verdiğiniz ürünün kargo takibini yapmak için de Modanisa iletişim numarasını arayabilirsiniz. 0850’li numara üzerinden hizmet vermekte olan Modanisa müşteri temsilcileri müşterilerinin sorunlarına destek ve şikayetlerine çözüm bulmakla yetkilidir. Hafta içi mesai saatleri içerisinde ulaşabileceğiniz çağrı merkezi yetkilileri müşterilerine karşı oldukça hoşgörülü ve yardımsever yaklaşmaktadır.

Modanisa  Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 333 64 72

Arama Terimleri: Modanisa irtibat telefonu, Modanisa canlı destek, Modanisa müşteri temsilcisi, Modanisa şikayet hattı, Modanisa iletişim numarası, Modanisa telefon numarası, Modanisa çağrı merkezi, Modanisa müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*