MNG Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

MNG Kargo, 1976 yılında kurulmuştur. 2003 yılında MNG Holding’e bağlanarak faaliyetlerine devam etmiştir. Kurulduğundan beri fazlasıyla gelişme göstermiştir. MNG Kargo, 871 şubesi, 8000’den fazla çalışanı, 6 uçağı, 2500’den fazla kara aracı, 15 bölge müdürlüğü ve 27 aktarma merkezi ile faaliyetlerini son derece profesyonel şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Kargo takip, kargo ücret sorgulama, kurye çağırma, kargo paketleme bilgileri, canlı destek gibi işlemler için MNG web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yurtiçi hizmetlerin yanı sıra birçok yurtdışı hizmeti vermektedir. Geçmişten bugüne kadar sorunsuz ve profesyonel biçimde taşımacılık yapan şirket, yok denecek kadar az şikayet almaktadır. Türkiye’nin bir yanından öbür ucuna kadar ulaşım sağlanır. Kargolar sorunsuz ve temiz bir şekilde gönderilmektedir. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yaşadığınız herhangi bir problem olursa MNG müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilir ve kolayca bilgi alabilirisiniz.

 

 

MNG ile ilgili tüm öneri, soru, şikayet ve istekleriniz için MNG çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde aradığınızda kolayca ulaşabilirsiniz. Kargo takip, iade işlemleri, hizmet bilgileri ve diğer tüm sorularınız için MNG müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Günde 1 milyona yakın çağrı alan MNG, her kişiye anında dönüş yaparak hizmet vermektedir.

 

 

MNG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 06 06

 

MNG Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 06 06

 

Arama Terimleri; MNG müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, MNG canlı destek, MNG çağrı merkezi iletişim telefon numarası, MNG şikayet hattı, MNG müşteri temsilcisi, MNG irtibat numarası, MNG telefon numarası, MNG iletişim numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*