Metropol Card İletişim Telefon Numarası

Metropol Card Metropol Kurumsal Hizmetler A.Ş. tarafından Türkiye’de yemek sektöründe hizmet veren karttır. İlk olarak yemek sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra birçok farklı sektörde hizmet vermeye devam etmiştir. Metropol Card restorant, seyahat, konaklama ve akaryakıt gibi birçok farklı alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri arasında RestoPay, PetroPay, OtelPay, FiloPay, OkulPay ve PassPay gibi kartları bulunmaktadır. Metropol Card RestoPay kartını restorantlarda yapacağınız harcamalarda PetroPay kartını şirketinize bağlı olan araçlara ait akaryakıt harcamalarınızda, FiloPay kartını araç kiralama hizmetlerinde, OtelPay kartını iş seyahatleri ve konaklama harcamalarınızda, OkulPay kartını yemek hizmetlerinde kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Metropol Card PassPay kartı da çalışanların mesai saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla hizmet vermektedir. Metropol Card Kartsız Kullanım adı altında kartınızın yanınızda olmadan işlem yapma imkanı sunmaktadır. Metropol Card akıllı kart sistemleri sayesinde kartsız bir şekilde kart numaranız veya telefon numaranız ile işlem yapma imkanı sunmaktadır. Kartsız kullanım özelliğinin yanı sıra tek kart üzerinden harcamalarınızı yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde harcama yapma imkanı sunan Metropol Card müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde üye işyerlerinden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 92 83 – 0850 460 92 83

Arama terimleri: Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*