Linkedin Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Linked in Çağrı Merkezi İletişim Numarası

İş dünyasının vazgeçilmezlerinin bir araya geldiği ve tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan Linkedin iş dünyasının hemen hemen her kesiminin kullandığı bir sosyal platformdur. Dünya çapında oldukça popüler olan Linkedin 2016 yılından itibaren Microsoft’un himayesi altına girerek yükselişine Microsoft çatısı altında devam etmiştir. Linkedin hemen hemen tüm dünyada bulunan ve toplamda 25 dilde hizmet veren geniş kullanıcı kitlesine ulaşmış ve işe alımlarda kontak kurmada çoğu zaman etkili olmuş bir site haline gelmektedir.  İş dünyasında yaptığınız işleri öz geçmişinizi sizi takip edenlerle paylaşma imkanı sunan ve business bir sosyal ağ deneyimi sağlayan linkedin ‘in irtibat numarası yazımızın devamında yer alacaktır.

Dünya’nın en büyük profesyonel online ağlarından biri olan linkedin sektörünüzden öncü insanları yada farklı sektörlerden sözü geçen insanları bir araya oldukça kolay bir şekilde bir araya getirebiliyor. kullanımı oldukça basit olan bu programda aradığınız niteliklerdeki kişi yada kişileri arama çubuğundan aramanız yeterli olacaktır. arama yapabilmek için bilgisayardan, tabletinizden yada telefonunuzdan indirerek giriş yaptığınız uygulamaya e mail adresinizle kayıt yaparak giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sektörününüzden yada bambaşka sektörlerden çalışan yada iş sahibi kişilerle kolaylıkla bir araya gelebileceksiniz üstelik uygulamaya bağlandıktan sonra telefonunuzda kayıtlı olan kişilerden her kim linkedin kullanıyorsa sizin isteğiniz üzere takip edip etmemek gibi bir seçenek de sizlere sunuyor.

 

Neden Linkedin kullanmalıyım ?

Değişen teknolojiyle birlikte gelişen internet dünyasının bize kattığı artılardan biride internet ortamı üzerinden online bir şekilde aradığımız niteliklere göre iş bulabilmemizdir. Hiç şüphesiz en az bir kere her birimiz bu kolaylığa başvurarak aradığımız niteliklere uygun bir işe bakmışızdır. Linkedin ise neredeyse iş dünyasının bütün nimetlerinin bir araya gelerek oluşturduğu en büyük platform olma özelliğini taşıyor. Linkedin özellikle iş bulabilme ve iş alımları gerçekleşirken işe alınacak kişilerin hesapları ve sayfaları gözden geçirilerek iş alımları gerçekleşmektedir.

 

Linkedin İletişim ve İrtibat Numarası

Ülkemizde ve tüm dünyada büyük bir ilgi ile kullanılan Linkedin’in canlı destek iletişim ve irtibat numarası henüz bulunmamaktadır. Uygulama ayarlarından linkedin’e mesaj göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Linkedin Çağrı Merkezi İletişim Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*