LC Waikiki İletişim Telefon Numarası

LC Waikiki tam olarak 1988 senesinde kurulmuştur. Fransa ülkesinde kurulan bu marka daha sonra LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. içerisinde bir Türk markası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile adından sık sık bahsettiren LC Waikiki markası hem şık hem de kaliteli ürünleri ile birçok kişinin favori giyim markasından birisi olmuştur. Firma “İyi giyinmek herkesin hakkı” sloganı ile çalışmalarına devam etmektedir. Sadece Türkiye içerisinde değil aynı zamanda Arnavutluk, KKTC, Bosna Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna, Ürdün, Polonya ve Romanya gibi birçok ülkede mağazalarını açan LC Waikiki markası her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam etmektedir. Türkiye’de de İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Bursa, Burdur, Bolu, Edirne, Hatay, Gaziantep, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya ve Konya gibi şehirlerimizde mağazalarını açan firmada 22 binden fazla personel çalışmaktadır. İstanbul merkezli olan LC Waikiki markasının size en yakın mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için LC Waikiki müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

LC Waikiki çağrı merkezini arayarak firma hakkında merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi dile getirebilir ve firmanın yetkilisinden destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan LC Waikiki müşteri temsilcileri günümüzde müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve onların sorunlarına çözüm üretmektedir. Firmanın mağazalarına gitmeye gerek kalmadan LC Waikiki resmi internet sitesi üzerinden de online olarak alışveriş yapabilir ve siparişlerinizi adresinize teslim alabilirsiniz.

LC Waikiki Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 45 29

LC Waikiki İletişim E-Posta Adresi:

info@lcwaikiki.com

LC Wakiki İletişim Formu

Arama Terimleri: LC Waikiki irtibat telefonu, LC Waikiki canlı destek, LC Waikiki müşteri temsilcisi, LC Waikiki şikayet hattı, LC Waikiki iletişim numarası, LC Waikiki telefon numarası, LC Waikiki çağrı merkezi, LC Waikiki müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*