Kuveyt Türk İletişim Telefon Numarası

Kuveyt Türk Katılım Bankası kısaca adıyla Kuveyt Türk Türkiye’de hizmet veren özel sermayeli katılım bankalarından biridir. İlk olarak 1989 yılında Özel Finans Kurumu adı altında kurulmuştur. Daha sonra Bankacılık Kanunu gereğince banka hizmetleri vermeye devam etmiştir. Aradan geçen zamandan sonra isminde değişikliğe gidilerek Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak hizmet vermektedir. Kuveyt Türk’ün sermayesinde 62% oranında Kuveyt Finans Kurumu’nun, 9% Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumu’nun, 18% Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün ve 9% İslam Kalkınma Bankası’nın hisseleri bulunmaktadır.  Faizsiz bankacılık alanında hizmet veren Kuveyt Türk Katılım Bankası bankacılık sektöründe kredileri ve kredi kartları başta olmak üzere bankacılık alanında birçok farklı hizmetleri bulunmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası farklı vade oranları sayesinde bütçenizi zorlamadan kredilerinizi kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca kredi kartları için müşterilerine özel kampanya ve fırsattan yararlanma imkanı sunmuştur. Kredi Kartlarında yıllık kart ücreti almayan Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerinin alışveriş yaparken puan kazanmalarının yanı sıra yurt dışında bulunan ATM’lerden işlem yapma imkanınız bulunmaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası Türkiye’de bulunan 414 adet şubesi sayesinde istediğiniz bankacılık hizmeti için başvuru kabul etmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünler hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kuveyt Türk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kuveyt Türk çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kuveyt Türk müşteri iletişim telefon numarası: 444 01 23 – 0850 251 01 23

Arama terimleri: Kuveyt Türk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kuveyt Türk çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*