Kaşmir Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kaşmir, halıcılık sektöründe öncü olmak amacıyla üretim yapan bir firmadır. Halı dokumacılığı, satışı ve memnuniyeti süreçlerinde oldukça başarılı olmuştur. Dokusu dillere destan olmuş halılarıyla tüm dünyaya ün salmıştır. Kaliteyi ve ucuzluğu bir araya getirmiştir. Diğer halı markalarına göre daha uygun ve daha kaliteli ürünleri mevcuttur. Kurulduğundan bu yana ürünleri modaya uygun biçimde değişiklik göstermektedir. Her ürünü beğenilmiştir. Kendini en çok geliştiren halı markası olmuştur. Halı, kilim, yolluk, paspas, kesme halı, dekor halı gibi birçok ürünü bulunmaktadır. Doğal ve orijinal kaşmir kumaşı kullanmaktadır. İnce, kalın, püsküllü ve renkli modelleri ile herkesin gözünü almaktadır. Kaşmir firmasının, Türkiye içinde yüzlerce mağazası bulunmaktadır. Sadece mağazalarda değil, internet sitelerinde de Kaşmir adına yer verilmektedir. Mağazalarına giderek birbirinden kaliteli ürünlere göz atabilirsiniz ya da internet sitesine anında üye olarak kolayca alışveriş yapabilirsiniz. İstediğiniz modelin ölçülerini seçerek hemen sipariş edebilirsiniz. Tüm sorularınız için Kaşmir çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

 

 

Kaşmir Halı ile ilgili öneri ve şikayetleriniz olabilir. Tüm iletmek istedikleriniz için Kaşmir çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer tüm ürün sorunları, iade işlemleri, size en yakın mağazayı sorgulama ve daha fazlası için Kaşmir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Kaşmir Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0342 357 00 22

 

Kaşmir Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0212 494 41 94

 

 

Arama Terimleri; Kaşmir çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Kaşmir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kaşmir canlı destek, Kaşmir irtibat numarası, Kaşmir telefon numarası, Kaşmir iletişim telefon numarası, Kaşmir müşteri temsilcisi, Kaşmir şikayet hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*