Kartal Yuvası İletişim Telefon Numarası

Kartal Yuvası Türkiye’de giyim alanında hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2001 yılında Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne bağlı olarak BJKSTORE adı altında taraftarlarının Beşiktaş Spor Kulübü’ne destek olmaları amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2007 yılında Kartal Yuvası adıyla hizmet vermiştir. Kartal Yuvası mağazaları sayesinde birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Kartal Yuvası mağazalarında erkek, kadın, çocuk ve bebek gibi lisanslı ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında eşofman, forma, cüzdan ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Kartal Yuvası ayakkabı alanında da ürünlerini satışa sunmuştur. Kartal yuvası müşterilerine çanta ve şapka gibi aksesuar alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Kartal Yuvası mağazalarında yatak örtüsü, nevresim takımı, battaniye ve kalemlik gibi birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda hizmet veren Kartal Yuvası mağazaları ile birçok farklı ürünlerini satışa sunmuştur. Kartal Yuvası mağazaları ile birçok farklı modelden ürünleri ile yurt içi ve yurt dışında da müşterilerine hizmet vermiştir. Kartal Yuvası mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden ürünlerini piyasaya sürmüştür. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Kartal Yuvası müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Kartal Yuvası müşteri iletişim telefon numarası: 0850 399 19 03

Arama terimleri: Kartal Yuvası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Kartal Yuvası çağrı merkezi iletişim telefon numarası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*