Karaca Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Karaca, 1975 yılında kurulmuştur. Karaca sitesinde ödüllerini, mağazalarını, satış noktalarını, kataloglarını, kırık parça talep formunu bulabilirsiniz. Franchise başvuruları için web sitesi kullanılmaktadır. Yemek takımları, tencere takımları, kaşık çatal takımları, aksesuarlar, bardaklar, sürahiler, elektronik aletler, çaydanlıklar ve birçok ürün bulunmaktadır. Tüm bu ürünlerin yanı sıra paket halinde satışa sunulan ürünleri bulunmaktadır. Süper evlilik paketi, 5’i 1 evde çeyiz paketi, mutlu gelin evlilik paketi, süper premium evlilik paketi gibi paketler bulunur. Paket içerikleri için web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Tüm sorularınız için Karaca müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Diğer ev eşyaları satışı yapan yerlerden farklı olarak Karaca ürünleri kalitesiyle ve güvenli alışveriş süreçleriyle ön plana çıkmaktadır. Satışı yapılan ürünlerin devamı takip edilir. Ürünler ve paketler iki yıl garantilidir. Geçmişten bugüne kadar büyük gelişimi, gözle görülür bir fark ile anlatılabilir. Porselen, çelik, granit ürünlerin yanı sıra ev tekstilini de ekleyerek kalitesine kalite katmıştır. Yorgan, battaniye, yastık gibi birçok ürünü beğenilerek satın alınmaktadır.

 

 

Tüm istek, şikayet, soru ve önerileriniz için Karaca çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürün sorunları, ürün iadesi ve diğer sorunlar için Karaca müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca ulaşabilirsiniz. Saat 09:00 ve 18:00 arasında arayabilirsiniz.

 

 

Karaca Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 252 55 72

 

 

Arama Terimleri; Karaca müşteri temsilcisi, Karaca müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Karaca canlı destek, Karaca çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Karaca şikayet hattı, Karaca çağrı merkezi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*