Kanal D Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar iletişim Hattı

Hafta içi her akşam Ahmet Hakan’ın sunduğu Kanal D Ana Haber programı ile hafta içi her akşam sizlerle olmaya devam ediyor. Sizde başınıza gelen bir durumu, gördüğünüz bir olayı, karşılaştığınız bir durumu haber vermek Ahmet Hakan’la Kanal D ana Haber Bülteninde Sesinizi duyurmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 

16 Eylül 1993 yılından itibaren yayın hayatına büyük bir özveri ile devam eden Kanal D o günden bu güne sözü geçen baskın ve kumandalarımızda ki ilk 9 kanaldan biri olmayı ilk günden beri sürdürmektedir. Akşam üzeri haber izlemek için televizyon karşısına kurulduğumuzda aklımıza ilk gelen ulusal kanallardan biri olan kanal D rahmetli Mehmet Ali Birand’dan sonra yoluna Ahmet Hakan ile devam etmektedir. Hafta içi her akşam ekranlarımızda gündemden sıcak haberler getirmeye dürüst tarafsız ve kaliteli habercilik anlayışı ile yollarına devam etmeye çalışan Kanal D ana haber ekibi yayıncılık hayatına hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde popüler olmaya başlayan Whatsapp ihbar hatları da bu yenilikler arasında olmaya başladı. Başınıza gelen olay yada olayları, karşılaştığınız bir haksızlığı sesini duyurmak istediğiniz kişileri bir şekilde kamuoyu ile paylaşmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Whatsapp ihbar hatlarına göndereceğiniz ihbarlar doğrultusunda değerlendirmeye alınan ihbarınız eğer gerçeği yansıtıyor ise kanal D muhabir ekipleri haber için sizin gösterdiğiniz olay yada durumları araştırmaya koyduktan sonra Ana haber bülteninde konu edinerek sizlerin sesini duyurmak için bir fırsat vermiş oluyorlar.

Eğer sizde Kanal D Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar iletişim Hattına Ulaşmak istiyorsanız aşağıda sizinle paylaşacağımız irtibat numarasını tuşlayarak durum ile ilgili kısa bir bilgilendirme yazabilir, dilerseniz her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği sitemize de karşılaştığınız olayı yorum olarak yazarak sesinizi duyurabilirsiniz.


Kanal D Haber İletişim Telefon Numarası
0 (212) 478 00 88

Kanal D Haber Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0532 349 1212

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Kanal D Ana Haber Bülteni Whatsapp İhbar iletişim Hattı
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

3 yorum

    • Ben abi İsmail alkan askerlik yaptım izine geldi 16 saat içinde sitiresten kalp krizi geçirdi şehit lik kapsamına alınmasını istiyoruz biz yardımcı olmanızı istiyoruz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*