JetFatura İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

JetFatura İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

JetFatura Vodafone işbirlikçisi ile açılmış bir fatura görüntüleme, inceme ve ödeme servisidir. JetFatura müşteri hizmetleri, iletişim ve çağrı merkezi numaralarına yazımızda ulaşabilirsiniz.

JetFatura Müşteri Hizmetleri

Vodafone’un ülkemiz de Turkcell ile başa baş rekabetini hepimi biliyoruz. Bir diğer güzel hamlesi ise JetFatura olan Vodafone bu adımla ne kadar güçlü ve rekabetçi bir şirket olduklarını aynı zaman da doğa sever olduklarını da kanıtlamış oldular en nihayetinde. Faturaların eve posta yolu ile gelme devri bitti diyebiliriz. Fakat hala insanlarımızın ellerinde görmek istediği, incelemek istediği yada en çokta internete güvenemediği konusuna gelecek olursak maalesef JetFatura da yavaş yavaş ülkemiz de popülerleşiyor. Halbu ki girişim ve fiki gayet güzel.

JetFatura İletişim Numaraları

JetFatura’nın güzelliklerinden yanı sıra Vodafone’un da kaliteli hizmetini unutmamak lazım. Telefon faturası, internet veya tv faturası gibi detayların yer aldığı aylık bazda çıkan faturaları internet ortamında görüntüleme olayı olan JetFatura internet üzerinden online şekilde tüm faturalarınızı ödemeye olanak sağlıyor. ADSL, VDSL, VDSL2+ veya yalın internet hatta fiber internet sahiplerinin de sıklıkla kullandığı JetFatura servisinin müşteri, iletişim ve çağrı merkezi numaraları aşağıdaki gibidir ;

JetFatura Müşteri Hizmetleri
0850 542 0 542 
JetFatura Çağrı Merkezi
0850 542 0 542 

 

Sistem de yer alan sesli sistem ile yine tüm sorunlarınızı self ( kendiniz ) halledebiliyorsunuz. Konu ile alakalı sormak istediklerinizi yorum bölümünden ve ya iletişim adresimizden gönderebilirsiniz.

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
JetFatura İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*