İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları

2002 den, günümüze kadar uzanmış bunca yıl içerisinde her zaman karşımıza çıkan, kalitesinden ve güvenilirliğinden asla ödün vermeyen istanbulbilisim hayatımızı elektronik, beyaz eşya gibi konularda gösterdikleri fiyat ve memnuniyet ile kolaylaştırıyorlar. Peki İstanbul Bilişim müşteri hizmetleri, telefon numarası veya çağrı merkezi numaraları nelerdir?

İstanbul Bilişim İletişim Numarası

Şirket 2002 yılında kurulmuştur. İlk başlarda Sony ve Hitachi firmaları ile işbiriliği içerisindeydiler. Fakat gösterilen ilgi ve alakadan sonra daha da büyümeye doğru yol aldılar. Şu an bünyelerinde bulunan binlerce ürünün kategorileri beyaz eşya, elektronik, televizyon ve telefon gibi büyük pazar ürünleridir. Kalitesi, güvenilirliği, memnuniyeti ve fiyatları ile bir çok müşterisinin odak noktası halindedir.

2009 Yılında yaptıkları satış rakamları ile yılın en çok satış yapan elektronik firmalarından biri olmuştur. Aynı zamanda İstanbul’da bulunan Airport AVM ve çağlayan da yer alan şubeleri ile hem online olarak e ticaret hemde gerçek bir şube olarak aktif hizmet vermektedirler.

İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri

Şirketin yer alan çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numarası sayesinde almış olduğunuz ürünler ile ilgili sorunları, çözümleri veya farklı kampanyalar hakkında bilgiler için haftanın mesait saatleri arasında arayabilir ve dilediğiniz bilgileri edinebilirsiniz. İstanbul Bilişim şirket prensipleri olarak öneri, şikayet ve dileklerinize sonsuz cevap verecek aynı ölçüde cevaplandıracaktır. Bu konuda şirketin büyük somut adımları bulunuyor.

İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 333 09 12 
İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi Numarası
0850 333 09 12
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*