İş Bankası Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları

İş Bankası Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları

İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak başlı başına bir eziyet. Genel olarak İş Bankası değil, diğer tüm bankacılık işleri için müşteri temsilcisine bağlanmak yada çağrı merkezinde talep oluşturabilmek, kredi başvurusu için müşteri hizmetleri ile görüşebilmek oldukça zorlu ve meşakatli bir iş. Gelin kısa yoldan nasıl bağlanabileceksiniz bunu görelim. 

İş Bankası Çağrı Merkezi

Öncelikle bankalar günümüzde çok fazla kullanıldıklarından dolayı ve bankacılık işlemleri çok güvenlikli olduğundan dolayı kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutmak isteyen banka şirketleri genel de müşteri temsilcisine ziyaretçisini hemen bağlamaz. Güvenlik tedbiri olarak yaptıklarını öne süren bankacıların aslında amacı basit konuları, müşteri hizmetlerini oyalamadan çözüme kavuşturabilmek. Ve böylece gerçekten yardıma ihtiyacı olan diğer kullanıcılarını bekletmemiş ve sorunlarını çözüme kavuşturabilmiş olacaklar.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Şirketin müşteri temsilcisine kısa yoldan bağlanmanın yolları var. Dahili numaraları biliyorsanız eğer, arama yaptığınız da telesekreterin konuşmasını dinlemeden otomatik olarak tuşlamalar dahilinde müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz. Peki ne bu dahili numaralar? Bildiğiniz üzere İş Bankası, kuruculuğunu Mustafa Kemal Atatürk’ün yaptığı sonradan özelleştirilen bir banka. Şu anda 2011 den beri ceo görevini üstlenen isim ise Adnan Bali’dir. Bireysel ve kurumsal bankacılığı ile övünen şirketin, kullanıcıların güvenliklerini en üst seviyede tutma gayreti hoş. Öyleyse gelin dahili numaraları, e mail hesaplarını ve iletişim irtibat numaralarını görelim.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 724 0 724 ( Kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için kullanabileceğiniz dahili numaralar 5 – 9 – 5 – 2 ) 
İş Bankası Çağrı Merkezi Numarası
0850 724 0 724
İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası ( Yurtdışından arıyorsanız )
+90 850 724 0 724 
İş Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası
0212 316 04 04
İş Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası ( Yurtdışı için geçerlidir. )
+90 212 316 04 04 
Türkiye İş Bankası İletişim ve İstek - Öneri Hattı Numarası
0212 316 04 04
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
İş Bankası Çağrı Merkezi ve İletişim Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*