iPhone – iMac – iPad – iWatch ( Apple ) Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numarası

iPhone - iMac - iPad - iWatch ( Apple ) Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numarası
iPhone - iMac - iPad - iWatch ( Apple ) Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numarası

Steve Jobs’un dünyaya bıraktığı en büyük miraslardan olan Apple hala son derece şık, özgün ve iddialı konumda. Peki Apple şirketine, yada mağazaların müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır? Hangi numaralar tuşlanır, hangi numara kombinleri yer alıyor veya iletişim numaraları nedir?

Apple – iPhone

Apple, Amerikan merkezli bir elektronik üzerine kurulmuş bir şirkettir. İlk kurulduğu yıllar da her ne kadar Apple Computer Inc olarak kurulsa da günüzmüzde şu anda Apple Inc olarak devam etmektedir. Şirketin mali büyüklüğü şu anda dünya üzerinde ki en değerli 10 şirketten biridir. Kurucu ortaklarından Steve Jobs’un en büyük hayali olan Apple aktif olarak hala telefon, bilgisayar, akıllı telefon, ipod, ipad üretimini devam ettirmektedir.

Apple Müşteri Hizmetleri

Kullanıcıların bir çoğu iPhone müşteri hizmetlerine ulaşamamaktan yakınmaktadırlar. Peki gerçekten iPhone’un ya da Apple’ın bir müşteri temsilcisi veya iletişim numaraları var mı? 1 Nisan 1976 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin Cupertino, Kaliforniya eyaletin de kurulan şirket hala aktiftir. 2011 yılın da vefat eden Steve Jobs’ın hayatını adadığı Apple en son duyurduğu iPhone X ve iPhone 8 ile hızına son sürat devam etmektedir. Satış rekorlarından, yüksek hisse senetlerine kadar bir çok kullanıcının her türlü alanda ihtiyaçlarını karşılamaya devam eden güzide şirket Türkiye’de de hatrı sayılır saygınlıkta ve popülerliğini de koruyor.

Apple İletişim Numaraları

Şirketin ulaşabileceğiniz bir çok numarasının yanında, e mail hesapları ve support bölümü de bulunmaktadır. Ana bayisi İstanbul’da Zorlu Center da bulunan Apple’ın müşteri hizmetlerine bulunduğunuz il veya ilçeden de ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit, aşağıda ki ilgili numaraları aramak veya ilgili email hesaplarından ulaşmak. Takıldığınız yerleri yorum olarak sorabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetlerini Ücretsiz Ara

00800 448 829 873 Numaradan ücretsiz şekilde arayabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numarası

0 (216) 282 15 11 Numaradan müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Yukarı da yer alan telefonların, müşteri temsilcisinin çalışma saatleri ; 09.00 ile 18.00 saatleri arasındadır. Bunu dikkate almayı unutmayın.

Apple Müşteri Temsilcisine Beklemeden Bağlanmak için

Açılıştaki konuşmayı dinledikten sonra 7 tuşuna basıp, bu işlemi 3 kere tekrarladığınız zaman  var olan sistem sizi otomatik olarak müşteri hizmetlerine aktaracaktır. 

Ayrıca sistem içerisin de ki hızlı kısayollar ise aşağıda ki gibidir ;

  • iPhone kredi kartı taksitleri için 0
  • Yeni bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız 1
  • Teknik destek, garanti ve ürün değiştirme için 2
  • iTunes, iCloud, AppStore ile ilgili bilgi almak için 3
  • Siparişleriniz ile alakalı fatura işlemleri için 4
  • Apple gizlilik politikası için 5

Gibi numaraları tuşlayabilirsiniz.

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
iPhone - iMac - iPad - iWatch ( Apple ) Müşteri Hizmetleri ve İletişim Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*