İnstagram İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

İnstagram İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Instagram, şu anda dünya üzerinde en fazla fotoğraf paylaşılan sosyal medya platformu olarak gözükmekte. Peki böylesine büyük bir sosyal medyanın iletişim, çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri gibi numaraları nelerdir.

Instagram

Instagram insanların sosyal medyada fotoğraf paylaşmalarını, video izlemelerini anlık canlı video yayınlamalarını sağlayan bir araç. Yıllar 2010’u gösterdiğinde Ekim ayında kurulmuştur. Instagram ilk açıldığında kullanıcıları yükledikleri fotoğrafların üzerine dijital bir efekti eş zamanlı verdiğinde bu oldukça ilgi ve dikkat çekti.

Instagram, Snapchatten bildiğimiz günlük hikaye paylaşma modunu kendisine uyarladığı zaman kullanıcı sayısında müthiş bir patlama yaşadı. Instagram bu kadar ilgi ve alakayı, kullanıcı sayısındaki büyümeyi gördükten sonra Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı. Facebook Instagram’ı Nisan 2012 yılında kendi ağına kattı.

İnstagram İletişim Numaraları

Böylesine büyük ve devasa bir fotoğraf paylaşım sosyal ağı olan instagram’ın her departmanının müşteri hizmetleri bulunmakta mı? Takdir edersiniz ki Google, Facebook, Snapchat bu tarz büyük sosyal medya ağlarının her departmanın da müşteri hizmetlerinin olması imkansız.

Bu yüzden tüm sosyal mecraların da yaptığı gibi Instagram’da kullanıcılarına yardım sayfalarını önermektedir. Bu yardım sayfalarında kullanıcılar aradıkları sorunların çözümlerini hızlıca çözebilecekler. Aynı zamanda Facebook ve Google’dan bildiğimiz topluluk forumlarında istedikleri soruları da sorabilirler. Şu anda aktif olarak dünya üzerinde en fazla fotoğrafın paylaşıldığı sosyal ağ olarak gözüken Instagram’ın 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.


İnstagram Müşteri Hizmetleri Numarası

Maalesef Yardım sayfaları dışında İnstagram’ın müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi numaraları bulunmamaktadır.


İnstagram Parola / Şifre Resetleme Linki : 

https://instagram.com/accounts/password/reset/


Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
İnstagram İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*