İNG Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

İNG Bank, 1990 yılında kurulmuştur. Kurulduğu zamandan beri kendini geliştirmiştir. ‘eski köye yeni adet’ sloganıyla dillere dolanmıştır. Para çekme, hesap kapatma, para yatırma, ödeme işlemleri, OGS, HGS, EFT, havale, western union, kredi kartı, bireysel kredi, vadeli mevduat hesap işlemleri, döviz mevduat hesap işlemleri ve daha birçok işlemi İNG Bank şubelerinden ve ATM’lerinden kolayca yapabilirsiniz. Bankadan herhangi bir işlem yaptırabilmek için banka müşterisi olmanıza gerek yoktur. İsteyen herkes bankadan hizmet alabilmektedir. Şube ve ATM bulunmayan zamanlarda ya da müsait olunmayan zamanlarda işlemler devam edebilsin diye İNG Bank müşteri hizmetleri hatları bulunmaktadır. Bankacılık işlemlerinizi kolayca devam ettirmek için İNG Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterlidir.

 

 

Hesaplarla ilgili değişiklikler, kredi kart işlemleri, kredi işlemleri ve daha birçok işlem için İNG müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İNG Bankası her türlü öneri ve şikayeti kabul eder. Tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için İNG Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Tüm öneriler göz önüne alınmaktadır. Sürekli kendini geliştiren bir banka olduğu için her türlü isteğe kulak vermektedir. 09:00 ve 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acil durumlarda çağrı merkezini arayarak sesle komut seçeneğinden istediğiniz işlemleri yaptırabilirsiniz.

 

 

İNG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 07 67

 

İNG Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 06 00

 

 

 

Arama Terimleri; İNG Bank müşteri temsilcisi, İNG Bank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, İNG Bank çağrı merkezi iletişim telefon numarası, İNG Bank canlı destek, İNG Bank irtibat numarası, İNG Bank telefon numarası, İNG Bank iletişim numarası, İNG Bank şikayet hattı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*