İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

IKEA

IKEA, İsveç kökenli uluslararası alanda hizmet veren bir mobilya mağazasıdır. Geneli Avrupa ülkelerinde olmak üzere 50 ülkede 500’e yakın mağazası bulunmaktadır. IKEA, Türkiye pazarına 2005 yılında ”Eviniz herşeyi” sloganı ile katılmıştır. O günden bu güne kadar, mobilya ve aksesuar alanında bir çok başarıya imza atmış, kendisinden fazlası ile söz ettirmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için yoğun çaba sarfetmektedirler.

IKEA firmasının ürünleri üstün mühendislik zekasına dayanmaktadır. Katlanabilir, taşınabilir, az yer kaplayan ürünleri ile mobilya arayan müşterilerin ilk tercih noktası durumundadır. Üretmiş olduğu ürünleri, her cebe uygun olacak şekilde fiyatlandırmaya özen göstermektedir. IKEA satmış olduğu bir çok ürüne genellikle 2 yıl garanti vermektedir. IKEA’nın tüm ürünlerinin neredeyse kurulumu karışık ve zordur, çok fazla parçadan oluşan ürünleri birleştiremeyen bir çok müşterisi bulunmaktadır. Bu ve benzeri tüm problemler için IKEA’nın müşteri hizmetleri telefonu numarası bulunmaktadır.

IKEA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tüm sorunlarınız için IKEA’nın müşteri destek hattına haftanın her günü 09:00-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Tüm şehirlerden destek için, vermiş olduğumuz numarayı kullanabilirsiniz.

İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 4 532

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
İkea Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*