iCloud Müşteri Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası

iCloud, Apple bünyesi adı altında hizmet veren bir depolama ürünüdür. Tıpkı Google Drive veya Yandex Disk gibi. iCloud daha önce hayatımızda çok yer almasa da son zamanlarda sürekli bahsi geçen hack olayları ile gündemi bir hayli yormuştu. Peki iCloud müşteri hizmetleri, iletişim numaraları veya çağrı merkezi numaraları nelerdir?

iCloud İletişim Adresleri

Öncelikle bilmeniz gereken bir şey var ki Apple servisi olan iCloud  hakkında bilgi almanın yanı sıra iPhone, iPad ve ya diğer Apple ürünleriniz için ulaşabileceğiniz diğer bir müşteri hizmetleri servisini burada anlatmıştık. Musterihizmetleriniz.com olarak Türkiye’de aktif olarak hizmet veren siz kullanıcılarımıza yararlı tüm şirketlerin müşteri hizmetleri numaralarını bir araya toplamak en büyük görevimiz.

Yukarıda ki tanımlamayı yaptıktan sonra iCloud hakkında bilgi vermek gerekirse ; iCloud bulut depolama servisidir. Dolayısı ile bir Apple kimliği gerektirir. Apple veya iCloud müşteri hizmetlerine aşağıda ki sebeplerden dolayı ulaşmak isteyebilirsiniz :

  • iCloud hesabınız çalınabilir.
  • iCloud hesabınız hacklenebilir. / başkasının eline geçebilir.
  • iCloud hesabınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz.
  • iCloud hesabınızın mail adresini unutmuş olabilirsiniz.
  • iCloud hesabınızın mail adresini artık kullanmıyor olabilirsiniz.

Tüm yukarıda ki sebepler bir yana iCloud hakkında merak ettiklerinizin hepsini sorabileceğiniz bir müşteri hizmetleri servisi bulunmamaktadır. Bunun için Apple genel servisini aramanız gerekmektedir. Apple ise bu konuda kullanıcılarına çok büyük avantaj sağlıyor. Zira arayabileceğiniz hem ücretli hem de ücretsiz müşteri hizmetleri departmanı yer alıyor. Bu departmana hafta içi her gün 09.00 dan 20.00 a kadar ulaşabilir, Apple ürünleri hakkında tüm sorularınızı sorabilir veya sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Apple / iCloud Müşteri Hizmetleri Numarası
00800 448 829 873 Ücretsiz Servis 0 216 282 15 11 Ücretli Servis
Apple / iCloud Çağrı Merkezi Numarası
00800 448 829 873 Ücretsiz Servis 0 216 282 15 11 Ücretli Servis
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
iCloud Müşteri Çağrı Merkezi ve İletişim Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*