Hürriyet İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Hürriyet İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Hem internet üzerinden hemde gazete üzerinden satışını gerçekleştiren Hürriyet’in bugün Türkiye’nin en büyük ve en köklü gazetesi olmasına şaşırmamalı. Peki Hürriyet’in iletişim,çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri numaraları nelerdir?

Hürriyet Gazetesi

Hürriyet gazetesi 1948 yılında hayatımıza girmiş en büyük gazetelerden biridir. Gazete şu anda mevcut olarak Aydın Doğan’ın kuruculuğunu yaptığı Doğan grubuna aittir. 1948 yılında Sedat Simavi tarafından kurulmuştur. Bir diğer deyişle Doğan yayın grubunda yer alan Hürriyet’in yanı sıra bir sürü ulusal anlamda TV kanalları da yer almaktadır.  7 Kasım 2016 tarihinden itibaren Türkiye genelinde en çok tiraja sahip olma unvanını elinde bulunduruyor.

Türkiye’nin en büyük düşünürleri,sanatçıları ve edebiyatçılarının yer aldığı köşe yazıları ile birçok alanda dikkat çekiyor. Hürriyet gazetesi kendi ana gazetesinin yanı sıra ek Gazeteleri ile de dikkat çekici. Hürriyet’e ek olan gazeteler ; Hürriyet Pazar, Hürriyet Kelebek ve Hürriyet Pazar ekstra gibi eklerdir.

Hürriyet Gazetesi İletişim

Geçmişi çok sağlam olan Hürriyet gazetesinin her eki için farklı departmanları bulunmaktadır. Peki bu departmanların tek tek müşteri hizmetleri bulunmakta mıdır? Gelin bunu hep beraber inceleyelim. Hürriyet gazetesinin müşteri temsilcilerinin yanı sıra okur iletişim hattı da bulunmaktadır.

Bu okur iletişim hattı sayesinde dilediğiniz sorunları ve soruları Hürriyet gazetesine iletebilir sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Aşağıda size vermiş olduğumuz telefon bilgileri sayesinde sorumlu kişilere ulaşabilir sorunlarınızı çözebilirsiniz. Aynı zamanda e mail atabilir fax numarasından da dosyalarınızı gönderebilirsiniz. Servis sağlayıcı adresinin yanı sıra yatırımcı ilişkileri ve reklamlar hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi İletişim Numarası
0 850 224 0 222
Hürriyet Gazetesi Çağrı Merkezi
0 850 224 0 222
Hürriyet Gazetesi Müşteri Hizmetleri Numarası
0 850 224 0 222
Hürriyet Gazetesi Sorumlu Adresi
Hürriyet Dünyası, 100.Yıl Mahallesi, Matbaacılar Caddesi, No : 78 34204 Bağcılar, İstanbul

 

 

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Hürriyet İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*