Hummel Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Hummel firması giyim ve ayakkabı üreten bir spor markası olmuştur. 1923 tarihinden bu yana Hummel üretimine devam etmiştir. Spor ürünleri üreten bir firma olduğu için bütün ürünleri reyonlarda yer almıştır. Danimarka merkezli olan Hummel, Almanya’da kurulmuştur ve üretimlerine devam etmiştir. Yıllar boyu devam eden bir firma adı bulunmaktadır. Hummel markası ve ürünleri ile ilgili birçok problemleriniz için son derece hızlı bir Hummel müşteri personel grubu bulunmaktadır. Müşteri personelleri son derece pratik hizmet vermek için hatları bulunmaktadır. Hummel 1923 tarihinden bu yana hizmetlerine devam etmeye başlamıştır. Spor giyim, ayakkabı, forma, eşofman altı, tişört ve birçok ürünü ile üretimlerine devam etmiştir. Spor ürünleri denildiğinde akla gelen birçok ürün Hummel mağazalarında sunulmaya devam etmiştir. Birçok spor takımına ve yarışmalara sponsor olarak şirket hayatına devam etmiştir. Uzun yıllar boyunca en kaliteli ürünleri üretmesi ile dikkat çeken bir marka haline gelmiştir. Spor ürünleri ile ilgili birçok üretim yapılmıştır.

Hummel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Hummel markası ve ürünleri ile ilgili birçok sorunuz için Hummel müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Hummel telefon numarasını arayarak kolayca bilgi almanız mümkündür. Tüm bilmek istedikleriniz için Hummel çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak ya da web sitesinde bulunan iletişim formundan kolayca ulaşım sağlanabilir. 

0850 472 19 23

Hummel İletişim Kanalları

Hummel markası ile ilgili tüm bilmek istedikleriniz için Hummel iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Hummel telefon hatlarının yanı sıra bir de Hummel e-posta adresine mail atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Hummel markası ile ilgili birçok soru için Hummel iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*