Huawei Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İrtibat Numarası

Huawei Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İrtibat Numarası

Ülkemizde yaklaşık 6 senedir hizmet veren Çin menşeili Firmanın adı Huawei Technologies Co. Ltd. yani kısaca Huawei, Çin’in Shenzen şehrinde bulunan çok uluslu bir şirkettir. Şirketin kurucusu emekli bir subay olan Ren Zhengfei 1987 yılında şirketini kurduktan itibaren asıl amacının ilk günden beri telekomünikasyon ve ağ cihazları üretmek olduğunu söylemektedir. Şirket aynı zamanda kendi ürettiği bu ağ cihazları ve telekomünikasyon ürünlerini pazarlama ve teknik destek sürecinde de bulunuyor. Huawei kendi alanında dünya lideri olan Ericsson şirketini takvimler 2012 yılını gösterdiğinde tahtından ederek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon şirketi olmuştur. Çin menşeili bu çok uluslu şirketin 2015 verileri ise şirket bünyesinde 170 bin kişiden fazla çalışan olduğunu göstermektedir. Huawei şirketi içerisinde Türkiye’de başta olmak üzere ;  Çin Halk Cumhuriyeti , Amerika Birleşik Devletleri ,  Kanada , Birleşik Krallık , Pakistan , Fransa , Belçika , Almanya , Kolombiya, İsveç , İrlanda , Hindistan ve Rusya’da olmak üzere 21 farklı ülkede araştıma geliştirme enstitüsüne sahiptir.

Huawei ve Türk Firmaları ortak Çalışıyor

Gelişen teknolojinin nimetlerinden her geçen gün daha fazla yararlanabilmemiz adına teknoloji firmaları adeta birbirleriyle kıyasıya bir yarış içerisindeler. Ülkemizde de gelişen teknolojiden kopmamak ve onu hiç aksatmadan takip etmek adına dünya devleri ile iş birliği içine girmiş markalarımız var. Ağ ve telekomünikasyon Ürünlerinin tartışmasız lideri olan Huawei firması ülkemizde Türkcell, Vodafone, Türk telekom gibi büyük gsm operatörleriyle birlikte Akıllı cep telefonu, modem üreterek  şebeke bağlantı hizmetleri online ve yerel alt yapı teknik destekleri alanında da birlikte hizmet vermektedir. Ayrıca Türk telekom’un resmi modem sağalayıcısı da yine Huawei şirketidir.

Huawei Modem Destek ve Çağrı merkezi Hattı

Eğer sizde Huawei nin ürettiğini ve Türkiye’de ki bir distüribitör’ünün size verdiği bir modemi kullanıyorsanın ve bir sorunla karşılatıysanız öncelikle TTNET kullanıcıları için 444 0 375 nolu numarayı arayarak TTNET çağrı merkezini arayarak kullandığını cihazın ağ kaynaklı bir sorunu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer hattınızda ağ kaynaklı bir probleme maruz kalmadıysanız bu kullandığınız modemin bir sorunu olduğuna işarettir. Bu sorunun giderilebilmesi için 0850 532 2999 numaralı çağrı merkezini arayarak cihazınız ile  ilgili bir sorun olup olmadığını detaylı olarak kontrol ettirebilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra size görüşmeyi sağlayan müşteri temsilcisi tarafından şikayetinizle ilgili bir takip numarası verilecektir. Bu takip numarası ile ilgili kurumun sizin için oluşturduğu şikayet dilekçesinin olağan durumunu ve sonucunu hizmet aldığınız alt yapı sağlayıcı sitesi  üzerinden takip edebilirsiniz.

Huawei Akıllı Telefonları için Müşteri Hizmetleri Numarası

Huawei her ne kadar ülkemizdeki gsm operatörlerinin kendi isimli telefonlarını üretsede büyük akıllı telefon pazarında kendi isminin olduğu oldukça iddialı akıllı telefonları da piyasaya sürmekten geri kalmıyor. Ürettikleri telefonlarda android işletim sistemi kullanan huawei firması telefonlarını diğer telefon üreticilerinin akıllı telefonlarından daha fazla kişiselleştirilebilinmesi ile kullanıcıları tarafından artı puan topluyor üstelik huawei firmasının diğer bir önem verdiği özellik ise kamera. Kullanıcılarına gerçek bir fotoğraf makinesi kullanıyor hissi vermek için oldukça büyük efor sarf eden firma piyasadaki yerine bakılacak olunursa sarf ettiği bu büyük cabanın da hakkını alıyor gibi görünüyor. Başlıca Huawei telefonlarına bakacak olursak Huawei P9 Max , Huawei P9 Lite , Huawei IDEOS X5, Huawei Ascend G615/Honour 2 , Huawei Ascend G330 , Huawei Ascend P7 , Huawei Ascend Mate , Huawei Ascend Mate 9 , Huawei Vision , Huawei P9 Max , Huawei Sonic , MediaPad , MediaPad 7 lite , MediaPad 10 FHD ve daha onlarca ürünle kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Eğer sizde Bu telefonlardan birini kullanıyorsanız ve bir sorunla karşılaştıysanız 444 79 88 numaralı telefon ile Huawei müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız teknik aksaklığa çözüm arayabilirsiniz.


Huawei Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İrtibat Numarası

  • 444 7 988
Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Huawei Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İrtibat Numarası
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*