HSBC İletişim Telefon Numarası

HSCB bankanın kuruluşu 1865 senesinde Birmingham’da olmuştur. Türkiye’de tam olarak 199 senesinden itibaren hizmet vermeye başlayan banka günümüzde birçok alanda faaliyet göstererek müşteri kitlesini arttırmayı başarmıştır. Bireysel Bankacılık, Birikim Yönetimi, Kurumsal Bankacılık, Yatırım Bankacılığı alanlarda hizmet vermeye devam eden HSCB Türkiye artan müşteri sayısı ile şubelerini de her geçen gün çoğaltmaya devam etmektedir. Bankanın merkezi Londra’da bulunmaktadır. HSCB sadece Türkiye de değil aynı zamanda Asya -Pasifik, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Ortadoğu başta olmak üzere toplamda 66 ülkede hizmet vermektedir.Toplamda 3 bin 800 ofisi bulunan HSCB müşterilerine eşsiz bir bankacılık hizmeti vermektedir. Müşterileri için ihtiyaç, mortgage, taşıt ve kredili mevduat hesapları hizmeti vermekte olan HSBC onlara maddi anlamda büyük fırsatlar sunmaktadır. Mevduatlarda yüksek, kredilerde ise düşük faiz oranları ile dikkat çeken HSBC bankası aynı zamanda sanal, ek, advance kart gibi kartlar sunarak onlara hizmet vermektedir. Siz de HSBC bankasının bir müşterisi olmak istiyorsanız HSBC müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

HSCB bankanın müşterileri için sunduğu kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız HSCB iletişim numarasını arayabilir ve bankanın yetkilisi ile iletişime geçerek tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi/banka kartınızın borcunu öğrenmek ve hesabınız hakkında daha çok ayrıntı almak istiyorsanız da bankanın çağrı merkezini arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan HSCB müşteri temsilcileri müşterilerinin sorularını ve şikayetlerini dinleyip onlara destek olmaktadır.

HSCB Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 0 111

Arama Terimleri: HSCB irtibat telefonu, HSCB canlı destek, HSCB müşteri temsilcisi, HSCB şikayet hattı, HSCB iletişim numarası, HSCB telefon numarası, HSCB çağrı merkezi, HSCB müşteri hizmetleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*