Hakkımızda

Musterihizmetleriniz.com olarak 2017 yılı Eylül ayında siz değerli kullanıcılarına hizmet vermek amacı ile kurulan bir internet sitesidir. 500’e yakın güncel müşteri hizmetleri telefon numarası ve tüm iletişim bilgileri ile aradığınız bilgileri hızlı ve kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Sitemizde Türkiye’de bulunan; bir çok firma ve markanın iletişim bilgilerini, çağrı merkezi iletişim telefon numaraları, canlı olarak yayınlanan televizyon programlarına katılım için canlı yayın iletişim telefon numaraları gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilir ve işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.

Musterhizmetleri.com’un resmi kurum yada kuruluşlar ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Yalnızca siz değerli üyelerine hizmet verebilmek adına, sorunlarının kolay çözümü için ihtiyaç duydukları bilgilere kolay ulaşabilmesi için kurulmuştur bir internet sitesidir. Sitemizde yalnızca belirtilen konular hakkında bilgi verici makaleler bulunmaktadır. Resmi kurum olmadığımızdan dolayı siz değerli kullanıcılarımıza kesin bir çözüm sunmamız mümkün değildir, sadece destek almak istediğiniz kurumların iletişim bilgilerine daha hızlı ulaşabilmeniz adına aracılık yapmaktayız.

Musterihizmetleriniz.com, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tam uygun olacak şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Musterihizmetleriniz.com üzerinde ki tüm yazılar tamamen özgündür. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanan, yayımlanan yazılar hakkında yasal işlem başlatma hakkımız saklı tutarız.

Bize “ İletişim ” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.