Google İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Google İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları

Şüphesiz dünyanın bir numaralı arama motoru Google. Peki AdSense, Gmail, Drive, AdWords, YouTube, GooglePlay gibi bir çok servisin ana kaynağı olan Google’ a nasıl ulaşabiliriz? İletişim, çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi numaraları nelerdir? 

Google

1998 yılında internetin daha yeni yeni dünyamıza girdiği, evlerimizde küçük disketli pclerin yer aldığı yıllar. Henüz daha oyunlar oynanmazken, internet sitelerinde sorf yapılmazken birileri 1998 yılında Google’ ı kurdu. Peki kim bunlar. Larry Page ve Sergey Brin’ den başkası olamazdı. Evet Amerika Birleşik Devletleri’nin Menlo Park, Kaliforniya eyaletin de hayata geçirilen bu proje hala günümüzün, belki de çağımızın en büyük projelerinden biri olarak devamlılığını sürdürmekte.

Google İletişim Merkezi

Öncelikle bilmelisiniz ki 50 binden fazla dünya genelinde çalışanı bulunan bir devasa şirketin öyle ha diye arayabileceğiniz bir müşteri temsilciliği maalesef bulunmuyor. Takdir edersiniz ki böylesine büyük bir şirkete günde milyonlaca telefon geleceğinden daha farklı bir yol izlemişler. Google her bir ürünü için farklı departman kurma yoluna gitmiş. Örneğin Google AdWords servisi için belirli bir kitle yer aldığı için buna müşteri hizmetleri numarası tanımlamıştır, fakat aynı şeyi Google AdSense için söylememiz mümkün değil.

Zira AdSense üyeleri, AdWords’ den bir hayli fazla olduğundan klasik Google‘ ın ” Yardım Merkezi ” sayfaları burada devreye giriyor. Ancak en son ulaşılamayan sorunlarınız olduğun da yine ekran görüntüsü alarak ilgili departmanın yardım sayfası bölümünden ulaştırabilirsiniz. Genellike 3 iş günü içerisin de cevap alacağınız mail yardımı ile sorunlarınızı dile getirip, ilgili Google ürününden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Numarası

Google, ülkemizde ki vergi mükellefi sorunlarından ötürü İstanbul’ da bir ofis açmış durumdadır. Normal de eskiden Türkiye’ de bir bürosu bulunmayan Google’ ın artık bir ofisi bulunuyor. Bu ofislerin en büyüklerinden ve Türkiye ile en içli dışlı olan ofisi ise İrlanda’ da bulunan Dublin ofisidir. Zira Google AdSense ödemeleri ve daha bir çok sorunların çözüm kaynağı yine Dublin’ de yer alan ofisten gerçekleşiyor.

Google Türkiye Resmi Adresi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 34394 
Google AdWords Müşteri Hizmetleri Numarası
444 21 07
Google AdWords Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 21 07

 

Yukarıda anlatılan bilgiler Google, ve ürünleri hakkındaki iletişim, çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi numaralarını içermektedir. İçerik ile aklınıza takılan soruları yorum bölümünden veya iletişim adreslerimizden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Değerlendirme
İnceleme Tarihi
İçerik
Google İletişim ve Çağrı Merkezi Numaraları
Editör Oyu
51star1star1star1star1star

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*